Badanie analizy pierwiastkowej włosa za 299 zł z Life Line Diag (zamiast 349 zł)

Oferta

  • 299 zł zamiast 349 zł za badanie analizy pierwiastkowej włosa.

Wykazane dzięki badaniu informacje pozwolą określić stężenie poziomu 28 pierwiastków w organizmie oraz ich wzajemnych powiązań. Dotyczy to stężenia zarówno minerałów odżywczych, jak i toksycznych. Na podstawie uzyskanych danych, w tym uzyskanych proporcji między pierwiastkami, określić można aktywność metaboliczną i prawidłowość procesów fizjologicznych. Istotna zmiana w tych relacjach ma swoje odzwierciedlenie w funkcjonowaniu podsystemów organizmu, np. układu nerwowego, pokarmowego oraz hormonalnego.


W skrócie

Sposób diagnozy stanu zdrowia organizmu – szczegółowe informacje na temat stężenia poszczególnych pierwiastków

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać tylko 1 groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy zamówić zestaw analizy pierwiastkowej włosa poprzez formularz http://www.lifelinediag.eu/lifeline/zamowienie. Podczas zamówienia w polu Kod rabatowy należy wpisać kod grouponu, wartość zamówienia zostanie obniżona do 0 zł.
Dodatkowe informacje: pocztą zostanie wysłany zestaw niezbędny do wykonania badania. Należy szczegółowo wypełnić ankietę, która znajdzie się w zestawie EHA. Należy pobrać próbę włosów i włożyć ją do załączonego woreczka. Pobraną próbkę wraz z wypełnioną ankietą należy wysłać do laboratorium, korzystając z załączonej koperty zwrotnej. Na wskazany w ankiecie adres e-mail klient otrzyma potwierdzenie dotarcia próbki włosów. Czas oczekiwania na wynik wynosi od 3 do 4 tygodni. Po tym czasie na wskazany w ankiecie numer telefonu komórkowego i adres e-mail klient otrzyma kod do odbioru wyniku online. Jeżeli zamówiło się wersję drukowaną, wynik APW otrzyma się również w wersji papierowej, na podany w ankiecie adres. Oprócz wersji online, która pozwala na samodzielne wydrukowanie wyników badań lub zapisania w formie dowolnego pliku, istnieje również możliwość zamówienia wersji papierowej: wysłanie pocztą na podany w ankiecie adres korespondencyjny to dodatkowy koszt 39 zł, płatne bezpośrednio w Life Line Diag. Kontakt w przypadku pytań możliwy poprzez formularz http://www.lifelinediag.eu/lifeline/kontakt.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

349 zł od 299 zł
Rabat w wysokości: 14%
Oszczędzasz: 50 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa