Indywidualne lekcje angielskiego z native speakerem: 5 lekcji przez Skype za 99 zł i więcej opcji z Angielską Ulicą

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 99 zł zamiast 200 zł za pakiet Slow: 5 lekcji z native speakerem,
  • 179 zł zamiast 370 zł za pakiet Normal: 10 lekcji z native speakerem.

Jak to działa?

Co wyróżnia ofertę:

  • native speakerzy

Lektorzy to osoby, które używają języka angielskiego na co dzień. Pochodzą z Filipin, co daje unikalną możliwość poznania tej barwnej kultury oraz pozytywnej mentalności. Umiejętności Filipińczyków w zakresie nauczania języka angielskiego zostały docenione między innymi przez telewizję BBC.

  • wystarczy internet

Wybierając kurs, nie traci się czasu na dojazdy. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu oraz aplikacją Skype. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uczyć się w domu, podczas spaceru lub leżąc na plaży. Samemu decyduje się, gdzie ma się odbyć lekcja.

  • dostępność

Lektorzy są dostępni 7 dni w tygodniu pomiędzy 6 rano a 2 w nocy! Samemu decyduje się, kiedy chce się wziąć udział w zajęciach.

  • krótkie i treściwe lekcje

Lekcje z lektorami trwają tylko 25 minut. Jest to wystarczający czas, by poprawić umiejętności oraz zacząć swobodnie mówić po angielsku. Ci, którym zależy na większym tempie, mogą zarezerwować 2 lekcje pod rząd. Systematyczność jest najważniejsza w nauce każdej umiejętności. Wystarczy jedna lekcja kilka razy w tygodniu, by zacząć płynnie mówić po angielsku. Nie trzeba posiadać żadnych materiałów – wszystko zapewniają lektorzy, którzy dbają o urozmaiconą formę każdych zajęć.

  • klucz do każdego

Lektorzy z przyjemnością podejmują wyzwanie nauczenia języka od zera. Wiedzą, w jaki sposób prowadzić lekcje i sprawić, że pierwszy krok w nauce języka będzie o wiele łatwiejszy.

  • pozytywna energia

Na stronie www.angielskaulica.pl można zobaczyć video z lektorami. Do wyboru jest ponad 10 pozytywnie zakręconych nauczycieli.


W skrócie

Wygodne lekcje z native speakerem przez Skype’a: możliwość wyboru pory dnia i lektora

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Realizacja: należy wejść na stronę http://www.angielskaulica.pl/groupon, wprowadzić kod grouponu oraz podać imię, nazwisko i adres mailowy. W przypadku nieposiadania konta na portalu zostanie ono założone (dane do logowania zostaną przesłane droga mailową). W przypadku posiadania konta: do konta zostanie przypisana odpowiednia liczba ticketów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

200 zł od 99 zł
Rabat w wysokości: 50%
Oszczędzasz: 101 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa