Korekcja wzroku w 24 h od 5299 zł metodą FemtoLasik lub RelexSmile 3D z noclegiem w Oftum Eye Surgery Clinic


Wybierz 1 z 2 opcji:

 • 5299 zł za zabieg metodą Femtolasik 6D dla pary oczu + nocleg w hotelu
 • 6299 zł za zabieg metodą ReLEx Smile 3D dla pary oczu + nocleg w hotelu

Co wyróżnia Klinikę Oftum i ofertę:

 • 97% skuteczności zabiegów
 • doświadczenie – 20 lat na rynku i ponad 20 000 zrealizowanych operacji
 • referencje pacjentów z całego świata
 • polska obsługa klienta
 • najnowocześniejszy sprzęt stworzony przez naukowców Carl Zeiss
 • mała inwazyjność zabiegu metodą Femtolasik
 • ReLEx Smile 3D – innowacyjna i najnowocześniejsza metoda laserowej korekcji wzroku
 • możliwość realizacji zabiegu w weekend
 • bezpłatna konsultacja online

Dodatkowo w cenie:

 • badanie kwalifikacyjne,
 • okulary UV,
 • pobyt w hotelu 3* lub 4* (w Pradze lub Koszycach) – opcje 3 i 4

Gwarancja:

 • zabieg Relex Smile 3D z gwarancją
 • zabieg Femtolasik 6D z gwarancją
 • gwarancja dożywotnia efektywności zabiegu,
 • jeżeli w ciągu 12 miesięcy po zabiegu wzrok nie osiągnął 100% planowanej normy, klient ma prawo do darmowego zabiegu do korekcji wady resztkowej lub zwrotu kosztów zabiegu
 • w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu zwrot środków lub wymiana metody zabiegu zgodnie z ofertą Groupon na podstawie dokumentu z kliniki

Przebieg zabiegu:

Zabieg laserowy składa się z 2 etapów, które poprzedza kompleksowe badanie przedzabiegowe. Informacje uzyskane podczas badania zostaną wprowadzone do komputera, co pozwoli na dokładne odwzorowanie oka w modelu 3D. Postępowanie to pozwoli na odpowiedni dobór możliwie najdokładniejszej i najbardziej efektywnej metody zabiegu.

Zabieg przebiega w znieczuleniu miejscowym, kilka minut przed jego rozpoczęciem zostają podane znieczulające krople do oczu. Następnie za pomocą lasera oddzielona zostanie cienka część rogówki. Podczas trwania tego etapu pacjent skupia wzrok na migającym czerwonym świetle.

W drugim etapie przeprowadzana jest zmiana zakrzywienia rogówki, a tym samym - odpowiednia korekcja wady wzroku. Zabieg przebiega wewnątrz rogówki, nie stanowiąc zagrożenia dla czułych miejsc w oku. Długość zabiegu to zaledwie kilka sekund. Oddzielona na początku warstwa rogówki zostanie po zabiegu przywrócona na swoje miejsce.

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu nie powinno się dotykać ani trzeć oczu. Może wystąpić łzawienie lub uczucie suchego oka. Dla przyspieszenia gojenia pacjent otrzymuje specjalne krople do oczu, a jeżeli będzie to konieczne, oko można chronić również, stosując terapeutyczne soczewki kontaktowe.

Okres rekonwalescencji nie jest długi, już następnego dnia po zabiegu można powrócić do standardowego trybu życia.

Więcej szczegółowych informacji o zabiegu przeczytać można TUTAJ.

Wysoka technologia i profesjonalizm

Laserowa korekcja wzroku przeprowadzana jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń medycznych. Dzięki wysokiej klasy technologii oraz zespołowi doświadczonych chirurgów rezultaty zabiegu zauważane są już po kilku godzinach.Oferta to dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą na zawsze pozbyć się problemów ze wzrokiem.

Nowoczesne metody laserowej korekcji wzroku:

Femtolasik zapewnia małą inwazyjność zabiegu oraz krótką, nieuciążliwą rekonwalescencję. Zakres korekcji wad wzroku za pomocą tej metody jest bardzo szeroki – od -10 do + 6 dioptrii oraz do 6 dioptrii cylindrycznych. Tą metodą można skorygować większość wad wzroku. Rezultaty są wyjątkowo satysfakcjonujące. Do codziennych aktywności, jak np. prowadzenie samochodu czy praca przy komputerze, można wrócić po jednym dniu. Na regularny powrót do ćwiczeń i sportu należy poczekać ok. miesiąca.

ReLEx SMILE to najnowsza i najbardziej zaawansowana technika chirurgiczna opracowana przez naukowców z Carl Zeiss. Jest szybka i możliwie najmniej inwazyjna. Za pomocą lasera femtosekundowego VISUMAX dioptrie korygowane są bez naruszenia i nacięcia rogówki.W skrócie

Szybka likwidacja wad wzroku: krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu z kompleksowym pakietem po zabiegu i możliwością noclegu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów ale wykorzystać tylko 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W cenie grouponu: wstępna ocena kwalifikacyjna online, konsultacja chirurgiczna na miejscu, pełne badanie i pełna kontrola oczu (pakiet pielęgnacyjny zawierający wszystkie niezbędne leki, wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne UV, dożywotnia gwarancja efektywności zabiegu, badanie wzroku), w ofercie Femtolasik i ReLEx SMILE - nocleg w 3* lub 4* hotelu w Pradze lub Koszycach. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu zwrot środków lub wymiana metody zabiegu zgodnie z ofertą Groupon na podstawie dokumentu z kliniki.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj poprzez e-mail info@oftum.pl lub tel. +48 22 307 12 77 w godz. 8-18. Bezpłatna konsultacja online dostępna tutaj.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

5299 zł od 5299 zł
Rabat w wysokości: 0%
Oszczędzasz: 0 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
Praha
ul. Na Strži 1702/65, 14062 Praha
ul. Moldavská cesta 21/A, 04001 Kosice

Strona firmowa