Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Częstochowa – warto ją odwiedzić
Częstochowę zna prawie każdy – co roku przybywają tu pielgrzymki na Jasną Górę, nazwa miasta pojawia się w Inwokacji w dziele „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza, a bohaterska obrona klasztoru z Jasnej Góry podczas szwedzkiego potopu w XVII wieku przeszła do historii. W Częstochowie znajduje się słynny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej otoczony kultem przez katolików. Miasto jest uznawane za główny ośrodek kultu maryjnego w Polsce. Częstochowę i jej okolice warto jednak odwiedzić nie tylko podczas pielgrzymki czy w intencji zdanej matury. Znaleźć tu można wiele atrakcji, które sprawiają, że rejon ten jest atrakcyjny turystycznie.

Okazje, których nie wolno przegapić
W Częstochowie kończy się Szklak Orlich Gniazd, który ma swój początek w Krakowie. Swoją nazwę zawdzięcza ruinom warowni i zamków znanych jako Orle Gniazda. Można tu też zobaczyć Park Miniatur Sakralnych Złota Góra i Muzeum Produkcji Zapałek. W okolicy Częstochowy można zobaczyć jaskinie i odpocząć na łonie natury. W samym mieście warto spędzić czas w kawiarenkach i restauracjach, a w ramach rozrywki odwiedzić np. tor kartingowy. Spędzanie czasu wolnego w Częstochowie jest tym fajniejsze, że nie trzeba przy tym wydawać fortuny – wystarczy skorzystać z ofert z zakładki Gruper Częstochowa. Znajdziesz tu wiele gorących promocji na produkty i usługi z kategorii: czas wolny, zdrowie i uroda, wellness i spa, kosmetyka, motoryzacja, kultura, sport i rekreacja, zakupy, podróże i wiele innych. Zajrzyj na stronę naszego portalu zakupów zniżkowych i przekonaj się, że znajdziesz tu wiele atrakcyjnych rabatów. Postaw na sprawdzony portal, któremu ufają tysiące.

Szeroki wybór ofert, bogactwo zniżek
Z Gruperem masz zagwarantowane bezpieczne zakupy. Możesz zaplanować z nami podróż lub weekendowy wypad albo skorzystać z wielu zabiegów kosmetycznych. Interesuje Cię rabat na mikrodermabrazję diamentową, zniżka na depilację laserową, solarium, manicure spa lub przedłużenie rzęs w Częstochowie? Nic prostszego, wystarczy, że kupisz kupon! Z kuponem zjesz też wyśmienite sushi nawet do 70% taniej i zapłacisz o połowę mniej za wykwintny obiad, romantyczną kolację lub pyszną kawę z ciastkiem w Częstochowie. Możesz też skorzystać z promocji na siłownię i fitness, kupić tanio bilet do kina lub na koncert albo spędzić fantastyczny czas z przyjaciółmi podczas gry w paintball z dużym rabatem. Na naszym serwisie zakupów grupowych znajdziesz oferty dla każdego: dla niej, dla niego i dla rodziny. Gruper to skarbnica pomysłów na prezent dla bliskiej osoby i doskonały sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu w Częstochowie za niewielką cenę. Masz teraz okazję spróbować nowych rzeczy w bezpieczny sposób – wystarczy, że wybierzesz ofertę najlepszą dla siebie. Wejdź w zakładkę Częstochowa, zobacz nasze rabaty, dokonaj łatwych, szybkich zakupów dzięki bezpiecznym transakcjom i baw się dobrze. Takich okazji nie warto przegapić!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: