Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Łódź
Skąd pochodzi nazwa miasta Łódź? Według jednej z teorii Łódź powiązana jest z nazwą drzewa – wierzby – na którą mówiono „łoza”. Wierzba rosła na terenie dzisiejszego miasta, dawniej pełnego torfowisk i bagien. Mieszkańcy tego terytorium często poruszali się więc drogą wodną, a swoje łodzie budowali właśnie z łozy. Bagien w Łodzi dzisiaj co prawda nie uświadczysz, ale podczas jej zwiedzania przekonasz się, że warto zatrzymać się w tym jednym z największych miast w Polsce na dłużej. Co warto zobaczyć w Łodzi? Miasto to okrzyknięto kiedyś kolebką polskiego przemysłu. Nic więc dziwnego, że właśnie dawna fabryka (fabryka Izraela Poznańskiego), czyli Manufaktura jest dzisiaj ważnym punktem na mapie kulturalno-towarzyskiej tego miasta. Manufaktura znana też jako łódzki Luwr to także centrum handlowe. Mieszczą się tutaj sklepy, restauracje, kręgielnia, kino, a nawet ścianka do wspinaczki. Oprócz wizyty w Manufakturze warto wybrać się na spacer najsłynniejszą łódzką ulicą, czyli ulicą Piotrkowską nazywaną Pietryną. Będąc w Łodzi, warto też odwiedzić Centralne Muzeum Włókiennictwa oraz zobaczyć łódzką filmówkę, z której wyszły takie gwiazdy polskiej reżyserii jak Andrzej Wajda, Roman Polański czy Krzysztof Kieślowski. Filmówka wydała też polskich aktorów takich jak Cezary Pazura czy Juliusz Machulski. Nic więc dziwnego, że Łódź nazywana jest polską stolicą kinematografii. W Łodzi co roku organizowane jest też święto mody, czyli Fashion Week Poland.

Wiele atrakcji, niskie ceny
Masz już ochotę na podróż do Łodzi? A może właśnie wysiadłeś na stacji Widzew Łódź? Albo jesteś studentem łódzkiej filmówki lub innej uczelni w Łodzi? Twoje życie w tym mieście stanie się jeszcze przyjemniejsze, jeśli skorzystasz z ofert Grupera! Jeśli interesują Cię promocje i okazje w Łodzi, nasz serwis zakupów grupowych służy Ci pomocą. Znajdziesz u nas rabaty na oferty z kategorii: zdrowie i uroda, kosmetyka, fryzjer, motoryzacja, restauracje i puby, koncerty, imprezy, sport i czas wolny oraz zakupy przez Internet. Z Gruperem czekają Cię też zniżki na podróże – oferty na pobyt w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, wypoczynek w górach i na Mazurach, promocje na wypoczynek w spa i rabaty na wycieczki – te i wiele innych okazji jest na wyciągnięcie ręki!

W Łodzi z kuponem w dłoni
Z naszym serwisem zakupów zniżkowych spędzanie wolnego czasu w Łodzi jest jeszcze przyjemniejsze, a dodatkowo pozwala na gromadzenie oszczędności. Wśród ofert znajdziesz zniżki sięgające do nawet 70% na takie zabiegi kosmetyczne jak mikrodermabrazja, peeling, pakiet fryzjerski, masaż, rollmasaż, przedłużanie rzęs, manicure spa, pedicure, rytuał pielęgnacyjny i wiele innych. Tutaj czekają też na Ciebie zniżki na dania z restauracji, promocje na najlepsze sushi w mieście. Kurs tańca z 50% rabatem? Karnet na siłownię o połowę taniej? Prezent dla chłopaka w promocyjnej cenie? Te i inne oferty z Grupera zna każdy łowca okazji. Jeśli dodać do tego bezpieczne transakcje i sprawdzone, odpowiedzialne firmy oferujące swoje usługi, otrzymujemy przepis na idealne zakupy w niskiej cenie!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: