Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Co warto zobaczyć w Opolu
Z czego słynie Opole – piękne, klimatyczne miasto z południowo-zachodniej Polski, położone nad Odrą? Opole to przede wszystkim urokliwe, wiekowe kamienice, Młynówka, czyli stare koryto Odry wijące się leniwie przez miasto i zabytkowe mosty, np. most Groszowy. Opole słynie też z Amfiteatru Opolskiego, w którym co roku organizowany jest polski festiwal muzyczny – Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej – jeden z najważniejszych obok Sopot Festival. Można tu też zobaczyć Aleję Gwiazd Polskiej Piosenki znajdującej się między Ratuszem a kamienicami. W alei zostały uhonorowane takie osoby jak Czesław Niemen, Marek Grechuta, Maryla Rodowicz, Ewa Demarczyk, Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak oraz zespoły Myslovitz, Dżem i Lady Pank. Odwiedzając to miasto nad Odrą, trzeba koniecznie zobaczyć neogotycką wieżę ciśnień, Kościół Świętej Trójcy i Starą Synagogę. Opole to miasto warte odwiedzenia!

Promocje warte uwagi
Jeśli masz w planach podróż do Opola albo mieszkasz w tym mieście, odwiedź zakładkę Opole Gruper. Znajdziesz tu wiele atrakcyjnych promocji, które sprawią, że czas spędzony w tym mieście upłynie Ci przyjemnie, a przy okazji pozwoli oszczędzić pieniądze. Na naszym serwisie zakupów grupowych znajdziesz najgorętsze zniżki na produkty i usługi z takich kategorii jak: zdrowie i uroda, spa i wellness, zakupy, kosmetyka, czas wolny, sport i rekreacja, kultura, podróże i turystyka, restauracje i puby. Dzięki Gruperowi czekają na Ciebie atrakcyjne promocje w Opolu. Od teraz będziesz mógł odwiedzać swoje ulubione miejsca albo poznawać nowe, płacąc za to nawet do 70% mniej! Zabawa i oszczędzanie to udany tandem.

Wybierz ofertę dla siebie
Zakupy grupowe w Opolu to świetne rozwiązanie dla każdego. Z kuponem możesz wybrać się do spa, zrobić manicure z rabatem lub spróbować mikrodermabrazji diamentowej z dużą zniżką. Możesz też skorzystać z rabatów na restauracje, kawiarnie i puby – dzięki temu za ulubioną kawę z ciastkiem na rynku w Opolu zapłacisz o połowę mniej. Kupony Grupera to także gwarancja udanej zabawy – znajdziesz tutaj oferty na paintball, jogę, zajęcia fitness, bilety do kina i na koncerty oraz wejściówki na siłownię. U nas zobaczysz promocje adresowane do kobiet, mężczyzn i całych rodzin. Tutaj znajdują się także oferty na podróże zagraniczne i po Polsce. Bezpieczne transakcje, duży wybór ofert, sprawdzone firmy i najwyższej jakości usługi oraz duże rabaty na usługi w Opolu – i życie staje się łatwiejsze!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: