Dla kreatywnego dziecka: samoprzylepna tablica kredowa wielokrotnego użytku, w zestawie z 5 kredami w różnych kolorach. Szybki montaż i demontaż - wystarczy przykleić ją w dowolnym miejscu!

To doskonała przestrzeń do rozwoju kreatywności Twojego dziecka, utrwalaniu ważnych wiadomości i przekazywaniu informacji domownikom. Sięgnij po kupon MyDeal i spraw sobie samoprzylepną tablicę kredową za 16,90 zł zamiast 45 zł!

Przyda się każdemu!Tablica okaże się nieoceniona w pokoju dziecka, kuchni, przedpokoju, przyda się także w Twojej pracowni czy warsztacie. Spraw ją sobie, a ściany, drzwi, meble i inne przedmioty, na których Twoja pociecha uwielbia zostawiać po sobie ślad pozostaną w idealnym stanie.

Montaż - szybki i sprawnyTablicę zamontujesz i zdemontujesz w mgnieniu oka. Możesz ją przyciąć i przykleić w dowolnym miejscu, np. na ścianie, na szafce, biurku, drzwiach.

Wielokrotność zastosowaniaTablicę przeznaczono do wielokrotnego użytku. Akcesorium wystarczy odkleić i ponownie przykleić. Tablica jest zmywalna wilgotną szmatką.

W komplecie:- foliowana, samoprzylepna tablica kredowa- 5 x kreda (2x biała, niebieska, różowa, żółta)- całość zapakowana w kolorowe, estetyczne pudełko

Wymiary: foliowana tablica - 45 x 200 cm, kreda - dł. ok. 7 cm

Kliknij Kup Teraz - tablica przyda Ci się do pracy, nauki i zabawy!


W skrócie

16,90 zł zamiast 45 zł za samoprzylepną tablicę kredową
 • W komplecie:- foliowana, samoprzylepna tablica kredowa- 5 x kreda (2x biała, niebieska, różowa, żółta)- całość zapakowana w kolorowe, estetyczne pudełko
 • Wymiary: foliowana tablica - 45 x 200 cm, kreda - dł. ok. 7 cm
 • Łatwy montaż i demontaż - możliwość przycięcia i przyklejenia w dowolnym miejscu, np. na ścianie, na meblach
 • Wielokrotnego użytku - wystarczy odkleić i ponownie przykleić
 • Zmywalna wilgotną szmatką
 • Możliwość realizacji dowolnej liczby kuponów w jednej przesyłce!
  Realizacja kuponu:Podczas składania zamówienia uzupełnij formularz "Dane do przesyłki" i wybierz formę płatności za kupon. Uzupełnienie danych jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia i przekazaniem go do realizacji.
 • Kupon nie łączy się z innymi promocjami w sklepie
 • Przesyłka płatna dodatkowo: 10 zł (Poczta Polska, dowolna liczba kuponów w jednej przesyłce) - kwota doliczana automatycznie do ceny kuponu w koszyku
 • Czas realizacji zamówienia: 1-6 dni roboczych + czas dostawy
 • Uwaga: Zwroty dokonywane po 14 dniach od daty zakupu zostaną pomniejszone o koszty, jakie Partner poniósł w związku z niewykonaniem umowy przez Użytkownika (§2 ust.14 Regulaminu)
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: Maxi Hurt, Chartowo 29/1304, 61-245 Poznań, NIP: 6211714969, REGON: 301407800
  45 zł od 16,9 zł
  Rabat w wysokości: 62%
  Oszczędzasz: 29 zł
  Oferta ważna do: 28.07.2017, 23:59
  Miasto: Shopping
  Oferta z: MyDeal
  Przejdź do oferty