Zawsze dobre pierwsze wrażenie - i każde kolejne!: roczny e-kurs Savoir Vivre w Biznesie przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji. Praktyczna wiedza niezwykle przydatna w zawodowym życiu! Certyfikat ukończenia! Dostęp do materiałów 24 godz. na dobę, z dowolnego miejsca!

Dobre maniery popłacają nie tylko przy stole biesiadnym, ale i konferencyjnym. Naucz się, jak wzbudzać podziw i szacunek swoim zachowaniem wśród partnerów biznesowych - weź udział w certyfikowanym e-kursie Savoir Vivre w Biznesie za 29 zł zamiast 259 zł przygotowanym przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji!

W cenie: certyfikat w formacie PDF w języku polskim

O szkoleniuPierwsze wrażenie ma także kolosalne znaczenie w biznesie. Efekt towarzyszący poznawaniu nowych partnerów biznesowych jest ogromnie ważny, a negatywne wrażenie trudno jest zatrzeć, ponieważ szybko wyrabiamy sobie opinie o innych i rzadko je zmieniamy. Dzięki szkoleniu Savoir Vivre w Biznesie możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat dobrego wychowana i bon tonu w relacjach z kontrahentami. Dowiesz się, jak zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie i wzbudzić podziw swoimi dobrymi manierami.

E-kurs poświęcony jest całkowicie tematowi savoir vivre\'u w biznesie. Jest on skierowane do każdej osoby, która chce nawiązywać korzystne i przyjacielskie stosunki z partnerami biznesowymi. Program obejmuje wszystkie podstawowe zasady dobrego wychowania i współżycia w kontekście biznesowym.

Program szkolenia1. Savoir vivre - podstawowe informacje.2. Autoprezentacja - pierwsze wrażenie na powitanie, wizytówki i zasady ich wręczania, także w sytuacjach trudnych.3. Językowy savoir vivre - tytułowanie, komplementy i pochwały, sztuka prowadzenia konwersacji, small talk jako niezbędna umiejętność biznesmena.4. Precedencja - porządek pierwszeństwa zajmowania miejsc przy stole, w samochodzie, w windzie, przemieszczanie się po schodach, wejście do innych pomieszczeń.5. Przyjęcia biznesowe - zaproszenia, spotkania towarzyskie i służbowe, etykieta przyjęć na stojąco i przy stole.6. Upominki w sytuacjach biznesowych.7. Savoir vivre przy stole - zasady nakrywania do stołu, rodzaje sztućców i ich ułożenie, sposób podawania i jedzenia potraw.8. Wizerunek w biznesie - garderoba mężczyzny i kobiety.9. Etykieta w biznesie międzynarodowym - Japonia, Chiny, Arabia Saudyjska, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, USA.10. Test końcowy.

MG Centrum Szkoleń i KorepetycjiCentrum zostało założone w 2010 roku. Zajmuje się ono prowadzeniem szkoleń dla firm i osób prywatnych - zarówno otwartych, jak i zamkniętych, na terenie całej Polski.

Jego oferta obejmuje szeroką gamę szkoleń, w tym między innymi: ISO - szkolenia dla pracowników na stanowiskach, takich jak audytor wewnętrzny i zewnętrzny oraz dla osób, których zadaniem jest zarządzanie jakością, szkolenia w zakresie BHP, szkolenia o tematyce DGR, szkolenia informatyczne do obsługi programów Microsoft Office, a także szkolenia miękkie dla przedsiębiorców, managerów, osób szukających pracy.

Nadrzędnym celem MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest oferowanie klientom jak najlepszej jakości usług. Dzięki współpracy z ponad trzydziestoma ekspertami z wielu gałęzi nauki i biznesu organizowane przez nie szkolenia odpowiadają aktualnym potrzebom rynkowym i są korzystną inwestycją w rozwój kompetencji zawodowych.

Warto dodać, że w 2012 r. MG Centrum Szkoleń i Korepetycji zostało uhonorowane certyfikatem Rzetelna Firma, a w 2013 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wpisał je do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Kliknij Kup Teraz - naucz się, jak wzbudzać podziw i szacunek swoimi dobrymi manierami!


W skrócie

29 zł zamiast 259 zł za certyfikowany e-kurs Savoir Vivre w Biznesie przygotowany przez MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
 • W cenie: certyfikat w formacie PDF w języku polskim
 • Grupa docelowa: właściciele przedsiębiorstw, kadra zarządzająca, managerowie, pracownicy działów HR, specjaliści w zakresie motywowania
 • Korzyści: uzyskanie praktycznej wiedzy o savoir vivrze, trening umiejętności przez ćwiczenia
 • Wygoda forma nauki: online, po zalogowaniu na stronę, dostęp do wiedzy o każdej porze, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz
 • Metoda treningowa: prezentacja multimedialna, ćwiczenia interaktywne
 • Nabycie nowych umiejętności przydatnych w życiu zawodowym
 • Certyfikat ukończenia
 • Pomysł na ciekawy prezent
  Realizacja kuponu:  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy szkolenia: http://mg-szkolenia.pl/zaloz-konto 2. Po zarejestrowaniu, szkolenie jest aktywne i można zalogować się na mg-szkolenia.pl 3. Możliwość wystawienia faktury po wpisaniu danych w okienku "Uwagi"
 • Ważność kuponu:od dnia zakupu do 30.09.17
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę kuponów
 • Dostęp do szkolenia - 359 dni
 • W cenie: certyfikat w formacie PDF w języku polskim. Istnieje możliwość zakupu certyfikatów papierowych (drukowane, laminowane z indywidualnym hologramem) - w języku polskim lub angielskim
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż, Bogumińska 5b, 44-351 Turza Śląska, NIP: 6472293107, REGON: 241679108
  259 zł od 29 zł
  Rabat w wysokości: 89%
  Oszczędzasz: 230 zł
  Oferta ważna do: 28.09.2017, 23:59
  Miasto: Shopping
  Oferta z: MyDeal
  Przejdź do oferty