Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Szczecin – tutaj się dzieje!
Można stąd wyskoczyć na jednodniową wycieczkę nad morze. Można podjechać na zakupy do Berlina. Można także spędzić fantastycznie czas podczas Dni Morza na Wałach Chrobrego. Niedaleko stąd do puszczy lub nad jezioro. Każdego wieczora dzieje się tu coś ciekawego, bo oferta kulturalna jest tutaj wyjątkowo bogata. O jakim mieście mowa? Oczywiście o Szczecinie – stolicy województwa zachodniopomorskiego położonej nad Odrą. Bo w Szczecinie wiele się dzieje!

Bogactwo ofert w mieście
Szczecin to miasto wielu możliwości. Turyści mogą obejrzeć (oprócz wspomnianych Wałów Chrobrego) tajemnicze podziemia z czasów II wojny światowej przy jeziorze Szmaragdowym, aleję Kwiatową z iluminacjami, czyli deptak na placu Żołnierza, oraz fontannę multimedialną przy Pleciudze. Warto odwiedzić Muzeum Zamkowe w Zamku Książąt Pomorskich oraz Muzeum Katedralne przy bazylice archikatedralnej św. Jakuba. W Szczecinie odbył się The Tall Ships' Races, czyli Operacja Żagiel – zlot żaglowców połączony z regatami. Szczecin to także szereg teatrów, kin i galerii. W mieście znajduje się także wiele kawiarni, pubów i restauracji – to miasto nad Odrą ma wiele do zaoferowania. Warto to wykorzystać, sięgając po kupony Grupera. W ten sposób poznasz Szczecin i spędzisz tu przyjemnie czas, płacąc za atrakcje niewielką cenę. Pobyt w Szczecinie z Gruperem to okazja, której nie warto przegapić!

Morze możliwości dla każdego
Jakie znajdziesz promocje w Szczecinie na naszym serwisie zakupów grupowych? Oferty z kategorii: zdrowie i uroda, sport i rekreacja, motoryzacja, rozrywka, kultura i czas wolny, restauracje, zakupy do domu, prezenty dla najbliższych, podróże i wycieczki – na te i inne usługi w zakładce Szczecin Gruper znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych rabatów. Z kuponem możesz sobie zafundować za niewielką cenę wizytę u fryzjera z poradą stylisty, manicure spa, depilację laserową, mikrodermabrazję lub peeling albo zabieg odchudzający. Możesz też zjeść wyśmienitą kolację lub pyszne sushi nawet do 70% taniej albo kupić karnet na siłownię lub fitness w Szczecinie za połowę ceny. Zakupy zniżkowe w Gruperze to także okazja do spróbowania czegoś nowego: rytuału pielęgnacyjnego, relaksu w spa lub podróży w nieznane, egzotyczne miejsce. U nas każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. Wypróbuj oferty w promocyjnej cenie – przekonasz się, że Gruper to bezpieczne transakcje, najlepsze, sprawdzone oferty i wysokie zniżki. Nasz portal to morze możliwości dla każdego z gwarancją bezpieczeństwa – to się w Szczecinie opłaca!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: