Hotel Wojciech

Hotel Wojciech*** położony jest w Augustowie w samym Sercu Puszczy Augustowskiej. Położenie hotelu sprzyja uprawianiu rodzinnej turystyki aktywnej. W odległości 70 m od hotelu znajduje się jezioro Białe, które umożliwia uprawianie turystyki wodnej. W sąsiedztwie hotelu przebiega również międzynarodowy szlak rowerowy R-11, oraz wiele lokalnych szlaków turystycznych. Do dyspozycji gości m.in: basen, sauna, restauracja, wypożyczalnia sprzętu sportowego i sprzętu wodnego.

Hotel Wojciech oferuje swoim gościom zakwaterowanie w komfortowych pokojach wyposażonych w: telefon, odbiornik TV z funkcją budzika, radioodbiornik, mini bar, łazienkę z kabiną prysznicową, z suszarką do włosów, szlafroki.

W Hotelowym Centrum Rekreacyjnym do dyspozycji gości: basen z masażami wodnymi, sauna sucho-parowa, siłownia, gabinet masażu. W wolnym czasie zagrać można w bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, a przy hotelu działa wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery trekkingowe, nordic walking) i wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łodzie wędkarskie). Dla najmłodszych gości urządzono plac zabaw.

Kuchnia Hotelu Wojciech inspirowana jest bogactwem regionu augustowskiego. W menu królują potrawy kuchni polskiej i regionalnej. Specjalnością szefa kuchni jest lin w śmietanie z jezior augustowskich, marynowany okoń w zalewie słodko-kwaśnej, ale również pieczona kaczka z jabłkami podana na modrej kapuście. Do dyspozycji gości również Bar Hotelu Wojciech a w nim szeroki wybór alkoholi, karta win ze Starego i Nowego Świata, szeroki wybór kaw i herbat.


W skrócie

Położony w sercu Puszczy Augustowskiej nad samym brzegiem jeziora Białego hotel zachęcający do aktywnego wypoczynku
440 zł od 337 zł
Rabat w wysokości: 24%
Oszczędzasz: 103 zł
Oferta ważna do: 17.08.2017, 17:00
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Jeziora Poza miastem
Augustów
Podlaskie