Mazury: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem w Wellavil

Wellavil

Wellavil to pięknie usytuowany kompleks w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Teren otoczony jest przez lasy, jeziora i rzeki, dzięki czemu jest odpowiednim miejscem na wypoczynek.

Do dyspozycji gości oddane zostały pokoje w dwóch budynkach (Well Comfort i Well Standard), a także domki z bali drewnianych Well Nature oraz domki Well Economy.

Tutejsza restauracja serwuje dania odpowiadające porom roku. Potrawy reprezentują zarówno kuchnię polską, jak i europejską, a tworzone są według nowatorskiej interpretacji szefa kuchni.

Na terenie ośrodka nie można się nudzić. Czekają tutaj takie atrakcje, jak np. kręgielnia, bilard, korty tenisowe, siłownia i wiele więcej.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Parki miejskie w Działdowie – w jednym z nich znajduje się dąb szypułkowy, który uznany został za pomnik przyrody.
  • Olsztyn – mieści się tu Muzeum Warmii i Mazur oraz Zamek Kapituły Warmińskiej – średniowieczna siedziba biskupów warmińskich, która zdobi starówkę.
  • Mława – warto zobaczyć liczne zabytki, m.in. ratusz, kamienice z elementami dekoracji secesyjnych z początku XX w., Halę Targową z 1912 r., Spichlerz Obywatelski, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.
  • Pole bitwy pod Grunwaldem – znajdują się tutaj m.in. ruiny kaplicy pobitewnej, pozostałości Pomnika Grunwaldzkiego, Kamień Jungingena oraz muzeum.
  • Gotycki zamek krzyżacki w Nidzicy oraz wioska garncarska w Kamionce.

Opcje

2 osoby – pokój Well Standard lub domek Well Nature – HB – do 30.09.2017

  • 199 zł zamiast 279 zł za 1 noc
  • 449 zł zamiast 558 zł za 2 noce
  • 659 zł zamiast 837 zł za 3 noce
  • 1095 zł zamiast 1395 zł za 5 nocy
  • 1529 zł zamiast 1953 zł za 7 nocy

W skrócie

Ważność Groupon ważny do 31.10.2017. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z recepcją w celu potwierdzenia dostępności wybranych terminów. Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 23 696 10 40 lub mailowo: recepcja@wellavil.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Lidzbark, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju Well Standard lub domku Well Nature (zależnie od decyzji hotelu) dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby (Well Standard i Well Nature) Maks. obłożenie: 2 osoby + 1 dziecko (Well Standard), 4 osoby (Well Nature). Dziecko do 3 lat śpiące w łóżku z rodzicami: bezpłatnie. Dziecko do 3 lat śpiące na dostawce: 80 zł/osoba/doba z benefitami. Dziecko 4-12 lat śpiące na dostawce: 80 zł/osoba/doba z benefitami. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju Well Standard lub domku Well Nature. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.
279 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 29%
Oszczędzasz: 80 zł
Oferta ważna do: 13.09.2017, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
Wellavil

Strona firmowa