Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Trójmiasto
W tej aglomeracji chciałby żyć niejeden mieszkaniec Warszawy, Łodzi czy Śląska. Łatwo się tutaj przemieszczać dzięki dobrej komunikacji, można świetnie spędzić czas wolny, a dodatkowo nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, by poczuć się jak na wakacjach. O jakim miejscu mowa? Oczywiście o Trójmieście, czyli położonymi nad Bałtykiem: Gdańskiem, Sopotem i Gdynią. Polski kurort nadmorski słynie nie tylko z plaż nad Bałtykiem, ale i z takich atrakcji jak gdańska starówka z Neptunem, Jarmark Dominikański i oliwski ogród zoologiczny w Gdańsku, najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim, czyli molo w Sopocie, Opera Leśna, Scena Letnia w Orłowie, Żaglowiec „Dar Młodzieży” w Gdyni. Niedaleko stąd też do Władysławowa i Półwyspu Helskiego. Trójmiasto to atrakcyjna turystycznie aglomeracja i świetne miejsce do życia.

Potrójna dawka rozrywki
Lubisz dobrą muzykę? Nie musisz czekać na kolejny Open'er Festival w Gdyni. Wystarczy, że wybierzesz kupon Grupera na koncert lub zdecydujesz się na wejściówkę z rabatem do dobrego klubu – a tych ostatnich na Monciaku w Sopocie niemało. Jak tego dokonać? Wejdź w zakładkę Trójmiasto i poznaj wszystkie promocyjne oferty. Nasz portal zakupów zniżkowych oferuje kupony zarówno dla mieszkańców Trójmiasta, jak i chcących sprawdzić, jak wygląda turystyka w Trójmieście. Zyskasz na promocjach, bo oferty mają rabat nawet do 70%. Kluby, restauracje, teatry, opera, kina, restauracje, salony spa – w tych i innych miejscach możesz spędzać wolny czas w Trójmieście, nie narażając domowego budżetu na straty. A jeśli nie jesteś z Sopotu, Gdyni lub Gdańska, na Gruperze znajdziesz oferty na pobyt w Trójmieście. Wypoczynek w hotelu ze zniżką jest na wyciągnięcie ręki!

Wiele atrakcyjnych rabatów
Bezpieczne zakupy grupowe to bogactwo ofert w niskiej cenie. W zakładce Trójmiasto znajdziesz oferty z takich kategorii jak kosmetyka i zabiegi pielęgnacyjne, zdrowie i uroda, sport i rekreacja, czas wolny, turystyka i podróże, motoryzacja i restauracje. Co jest Ci potrzebne? Karnet na siłownię z rabatem, peeling ze zniżką, a może najlepsze sushi w Trójmieście w promocyjnej cenie? Te i inne atrakcyjne rabaty w Trójmieście oferuje właśnie nasz serwis zakupów grupowych. Duży wybór zniżek, sprawdzone oferty, bezpieczne transakcje – korzystanie z Grupera w Trójmieście się opłaca!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: