Zamknij Jeśli chcesz otrzymywać bezpłatnie powiadomienia o nowych ofertach,

Krasnale górą!
Jest takie miejsce w Polsce, gdzie można spotkać Rzeźnika, Leninka, Więziennika i Basenówka Bulbulka. Wystarczy pojechać do Wrocławia – miasta krasnali. Pierwszy krasnoludek stanął tam w 2001 r. na cześć happeningów Pomarańczowej Alternatywy, teraz jest ich podobno ponad sto pięćdziesiąt. Krasnale są w całym mieście. Natykają się na nie turyści podziwiający gotycki budynek ratusza i tętniący życiem wrocławski rynek oraz okalające go zabytkowe kamienice. Można je spotkać, spacerując w okolicy Hali Stulecia albo w drodze do Panoramy Racławickiej. Nie jest od nich wolny Ostrów Tumski – najstarsza, zabytkowa część Wrocławia, pełna wysp, które powstały między rozgałęzieniami Odry. Małych mieszkańców Wrocławia podziwiają też przyjeżdżający do tego miasta nad Odrą uczestnicy festiwali, takich jak T-Mobile Nowe Horyzonty, Wratislavia Cantans, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Jazz nad Odrą. Jeszcze większą sławę krasnale zyskają, gdy do Wrocławia zjadą się turyści z całej Europy, by zobaczyć miasto, które zostało wybrane na Europejską Stolicę Kultury roku 2016. Wrocław warto odwiedzać – dowodem na to są jego zadowoleni mieszkańcy, bo to miasto nad Odrą to jedno z miejsc na mapie Polski, w którym żyje się najlepiej.

Wrocław – miasto wielu możliwości
Wrocławianie mają szczęście – są zadowoleni z życia w swoim mieście, a do tego mają Grupera. Nasz serwis zakupów grupowych sprawia, że na każdego mieszkańca Wrocławia czeka mnóstwo atrakcyjnych ofert z wysokimi zniżkami. Rabaty na usługi kosmetyczne i wizyty w spa, gastronomia nawet do 70% taniej, kina, teatry, muzea i kluby z dużymi zniżkami, sport i rekreacja z rabatem 50% – te promocje sprawiają, że nikt już się nie pyta, co robić we Wrocławiu w wolnym czasie.

Wybierz ofertę dla siebie
Potrzebujesz chwili relaksu? Takie połączenie: salon kosmetyczny, Wrocław i kupon sprawi, że odprężysz się podczas masażu, zabiegu spa lub innego przyjemnego rytuału. W ramach zabiegów kosmetycznych czekają też na Ciebie zniżki na manicure i pedicure spa, przedłużanie rzęs oraz rabat na usługi fryzjerskie. Masz ochotę na wyśmienite jedzenie? Odwiedź z kuponem restauracje lub spróbuj pysznego sushi ze zniżką we Wrocławiu. Potrzebny Ci pomysł na prezent dla kogoś bliskiego? Spraw mu kupon na wizytę w teatrze lub koncert. Za te i inne promocje zapłacisz nawet do 90% mniej. Wystarczy, że postawisz na bezpieczne zakupy grupowe z Gruperem. Wybierz nasze zniżki we Wrocławiu, to się opłaca!

więcej...
 
Ostatnia sprzedana oferta w: