Warszawa

O Gruper.pl

Czyli słów kilka o nas i o naszej historii

Kawałek naszej historii

O Gruperze w kilku słowach...

Portal gruper.pl rozpoczął działalność w kwietniu 2010r., by dać mieszkańcom największych polskich miast możliwość korzystania z fantastycznych ofert w niewiarygodnie niskich cenach.

Jeżeli jesteś miłośnikiem wypraw do restauracji, lubisz posiedzieć w pubie lub kawiarni, pobawić się na imprezie, dbać o ciało w salonie fitness czy SPA, to Gruper z pewnością ułatwi Ci spędzanie czasu w Twój ulubiony sposób.

W naszej ofercie odnajdziesz rewelacyjne zniżki na usługi dostępne w najatrakcyjniejszych miejscach Twojego miasta.

Naszym partnerom zapewniamy bardzo skuteczną reklamę, dzięki której dotrą do tysięcy klientów gotowych skorzystać z ich usług.

Nasza misją jest zapewnienie partnerom serwisu pożądanego ruchu w interesie oraz podarowanie naszym klientom ofert tak dobrych, by w pełni zaspokoiły ich potrzeby.

Zobacz jak działa Gruper

Piotr Gruper to przedewszystkim ludzie

"Z czteroosobowego start-upu, Gruper stał się jednym z czołowych portali e-commerce. Nasza siła to ludzie z pasją, to dzieki ich zaangażowaniu przedstawiamy naszym klientom serwisu codziennie setki nowych, sprawdzonych okazji. Kreatywności naszej załogi pomaga partnerom stawiać pierwsze kroki w obszarze handlu elektronicznego i promocji własnej marki w Inernecie."

Dane firmy

Gruper Sp. z o.o., ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa;
Rejestracja w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie;
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000351829;
kapitał 462 500 zł (wpłacony), REGON 142258240, NIP 5222945353;
Konto (PLN): 29 1160 2202 0000 0001 5832 9211, Bank Millennium S.A. 

Uprzejmie informujemy, że Zarządy spółek Gruper sp. z o.o. oraz Hotprice sp. z o.o. podjęły decyzję o połączeniu obu spółek.
Szczegółowy Plan Połączenia Spółek wraz z załącznikami znajdziesz tutaj.
 
Ostatnia sprzedana oferta w: