Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
100 51% 51
Oferta zakończona
21 marca 2012
o godzinie 23:59
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 5 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Szkółka Tenisa Ziemnego
ul. Struga 6-8 (hala MTS)
70-784 Szczecin
tel. 784 538 901

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Stan się mistrzem piłeczki i rakiety! Szkółka Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży

49 zł zamiast 100 zł za miesięczny karnet dla dzieci i młodzieży do Szkółki Tenisa Ziemnego

Dlaczego warto?

Gra w tenisa – efektywna mieszanka zdrowia i zabawy.

Zajęcia w Szkółce Nauki Tenisa Ziemnego – profesjonalna nauka tenisa ziemnego.

Nowoczesne metody nauczania – podejście taktyczne, oparte na nauczaniu problemowym i nauczaniu poprzez grę.

Zajęcia prowadzone przez licencjonowanych instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży.

Zajęcia prowadzone w kilku grupach wiekowych:

  • Mikro Tenis (dzieci w wieku 4-6 lat),
  • Mini Tenis (dzieci w wieku 7-9 lat),
  • Midi Tenis (dzieci w wieku lat 10 i powyżej),
  • Makro Tenis (dzieci w wieku 11-13 lat).

Dodatkowo 10% rabatu na kolejny karnet.

Jak skorzystać?

Kupon można zrealizować od 22 marca do 22 kwietnia 2012.

Kupon na miesięczny karnet dla dzieci i młodzieży do Szkółki i Tenisa Ziemnego.

Oferta skierowana wyłącznie dla dzieci i młodzieży w wieku 4 – 13 lat.

Jedna osoba może zrealizować jeden kupon.

Oferta skierowana do nowych Klientów.

Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem:

784 538 901

Czas trwania zajęć: 4 x 1 godzina (1 trening w tygodniu).

Ten utrzymujący się na samym szczycie popularności w ponad 20 krajach sport narodził się w Wielkiej Brytanii pod koniec XIX wieku. Początkowo był formą ekskluzywnej rozrywki, przeznaczoną dla bogatych warstw brytyjskiego społeczeństwa. Z czasem gra została doceniona na całym świecie i zyskała wielką popularność. Dziś takie nazwiska jak Federer, Agassi, Kournikova czy Sharapova znają wszyscy, a siostry Williams stały się wręcz ikonami tenisa ziemnego. Podziwiamy ich spryt, szybkość i zręczność na korcie, zachwycamy się ich strojami od najlepszych projektantów. Dzięki kuponowi Grupera z 51% rabatu na miesięczny karnet dla dzieci i młodzieży do Szkółki Tenisa Ziemnego i Twoje dziecko może poczuć się jak gwiazda piłeczki i rakiety! Dodatkowo otrzyma 10% rabatu na kolejny karnet.

Obecnie tenis ziemny jest jedną z najpopularniejszych form aktywnego spędzania czasu. Nic dziwnego, zalet tego sportu jest wiele: nie dość, że jest pomocny w walce ze zbędnymi kilogramami, poprawie kondycji, to jeszcze wspaniale wpływa na samopoczucie i pozwala się zrelaksować.

W ramach kuponu Twoje dziecko otrzyma możliwość cotygodniowej nauki tego niezwykłego sportu pod okiem specjalistów – licencjonowanych instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży, który przy użyciu nowoczesnych metod nauki przekażą swoim podopiecznym wszelkie tajniki gry w tenisa.

Zajęcia prowadzone są w kilku grupach wiekowych:

Mikro Tenis (przedszkole tenisowe)

Jest to pierwszy etap nauczania tenisa, zwany również okresem inicjacji tenisowej. To zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Głównym jego celem jest, poprzez wesołe gry i zabawy ruchowe, systematyczne rozwijanie podstawowych zdolności motorycznych, zarówno o charakterze ogólnym, jak i specyficznym dla tenisa, a zwłaszcza koordynacji ruchowej, niezbędnej do dalszego nauczania techniki. Zajęcia prowadzone są w grupach 5-8 osobowych.

Mini Tenis (dzieci w wieku 7-9 lat)

Kolejny poziom stawia przed uczniami nowe, trudniejsze zadania, bardziej związane z opanowaniem typowych umiejętności tenisowych. Bardzo ważnym elementem na tym etapie jest odpowiednie dobranie specjalistycznego sprzętu w postaci: siatek do mini tenisa, miększych (gąbczastych) piłeczek, a także krótszych i lżejszych rakietek. Wszystko to sprawia, że młodzi tenisiści w ułatwiony sposób zaczynają doskonalenie podstawowych tenisowych umiejętności. Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych.

Midi Tenis (dzieci w wieku lat 10 i powyżej)

Jest to etap poprzedzający właściwą grę w tenisa. Zajęcia prowadzone są na ¾ kortu, 50% miększymi piłkami, z wciąż odpowiednio dobranymi rakietkami. Wszystko po to, aby nie zakłócić prawidłowego rozwoju techniki, gdyż nawet bardzo utalentowane dzieci, grające na pełnym korcie, przy zastosowaniu normalnych, cięższych piłek, czułyby się bardzo „zagubione”. Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych.

Makro Tenis (dzieci w wieku 11-13 lat)

To gra na pełnym korcie, w dużym stopniu przypominająca już tenis dla dorosłych, z tym że stosowany sprzęt (wciąż krótsze rakiety oraz lżejsze, niżej odbijające się piłki) ponownie sprawia, że przeskok na następny poziom jest dużo łatwiejszy, a gra dostosowana do aktualnego stanu rozwoju fizycznego. Zajęcia prowadzone są w grupach 4 osobowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy Tenis Marcin Kozłowski , Gryfińska 13a/1 70-806 Szczecin (NIP: 8522381784) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: