Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
499 zł
Powiadom mnie!
Wartość Rabat Oszczędzasz
1499 67% 1000
Oferta zakończona
23 kwietnia 2012
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 50 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Salon Pawo
Galeria Wzorcownia
ul. Kilińskiego 3
87-800 Włocławek

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Bądź mistrzem pierwszego wrażenia Dowolny garnitur z dwóch kolekcji Pawo

499 zł zamiast 1499 zł za dowolny garnitur z dwóch kolekcji Pawo: Between albo Respect

Dlaczego warto?

Garnitury marki Pawo to najwyższa jakość, wyjątkowy design i pełna elegancja. Przy ich produkcji wykorzystano materiały pochodzące od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych.

W ramach kuponu masz do wyboru dowolny garnitur spośród dwóch kolekcji:

  • Between – przy tworzeniu której kierowano się zasadą wygody, funkcjonalności i doskonałego dopasowania do ciała,
  • Respect – spełniającej najwyższe wymogi elegancji, łączącej klasyczność kroju z niezwykłą starannością wykonania.

Profesjonalna obsługa salonu Pawo pomoże w skomponowaniu idealnej i modnej stylizacji.

Główny projektant Andrzej Foder uznany został przez magazyn Moda Męska za jednego z czterech projektantów dekady 1998–2008.

Jak skorzystać?

Kupon można zrealizować od 26 kwietnia do 19 lipca 2012.

Kupon na dowolny garnitur z dwóch kolekcji Pawo: Between albo Respect.

Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Zdaniem popularnego internetowego sennika, jeśli śni Ci się kupowanie garnituru, niechybnie zwiastuje to bogactwo i sławę. I doprawdy nie ma się tu czemu dziwić, wszak odpowiednio dobrany, wysokiej jakości garnitur stanowi niezawodny klucz do sukcesu. Przenieść marzenia senne w sferę jawy pomoże Ci Gruper. Abyś dążąc do fortuny, nie zbiedniał po drodze, skorzystaj z jego oferty i zapłać tylko 499 zł zamiast 1499 zł za dowolny garnitur z dwóch kolekcji Pawo.

Firma Pawo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn ceniących sobie najwyższą jakość, ciekawy design i ponadczasową elegancję. W ramach oferty Grupera masz możliwość wyboru dowolnego garnituru spośród 2 kolekcji. Linia Between to wygodne i funkcjonalne garnitury idealnie dopasowane do sylwetki, linia Respect zaś to eleganckie garnitury o klasycznym kroju, łączące staranność wykonania z tradycyjnym wykończeniem.

Garnitury Pawo tworzone są z najwyższa precyzją. Połączenie naturalnej wełny z jedwabiem, kaszmirem oraz mikrowłóknami gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania.

Fundamentem założycielskim firmy Pawo była próba stworzenia nowego wizerunku mężczyzny za pomocą oryginalnych krojów eleganckich płaszczy, garniturów, marynarek, spodni, oraz koszul i krawatów w niekonwencjonalnych kolorach i fasonach. Do tworzenia swych kreacji firma wykorzystuje materiały pochodzące od najlepszych światowych producentów – naturalną wełnę, kaszmir, jedwab i len, a także włókna sztuczne.

W budowaniu prestiżu marki uczestniczyli znani i cenieni projektanci. Obecnie głównym z nich jest Andrzej Foder – uznany przez magazyn Moda Męska za jednego z czterech projektantów dekady 19982008 mających największy wpływ na kształtowanie trendów w ubiorze polskich mężczyzn.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy Pawo Sp. z o.o. , ul.Sikorskiego 23/39 95-200 Pabianice (NIP: 731-18-47-860) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: