Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
123 68% 84
Oferta zakończona
2 maja 2012
o godzinie 23:59
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 4 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień „Novum”
ul. Rzeczna 23
Skoczów

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Pozwól sobie pomóc w walce z nałogami! Godzinna porada terapeutyczna

39 zł zamiast 123 zł za osobistą lub telefoniczną konsultację z psychoterapeutą dotyczącą uzależnień w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień „Novum”

Dlaczego warto?

Rozmowa z terapeutą na temat uzależnień pozwoli Ci zdiagnozować problemy Twoje lub Twoich bliskich, by móc im skutecznie zaradzić!

Pomoc terapeutyczna dla uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu, leków, hazardu, pracy, seksu, zakupów, narkotyków i innych używek.

Nałóg da się pokonać, trzeba tylko silnej motywacji i profesjonalnego wsparcia.

Możesz skorzystać z porady osobiście w siedzibie ośrodka lub telefonicznie.

Wykwalifikowani terapeuci uzależnień z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Jak skorzystać?

Kupon można zrealizować od 2 maja do 2 czerwca 2012.

Kupon na godzinną, osobistą (w siedzibie ośrodka) albo telefoniczną konsultację z psychoterapeutą dotyczącą uzależnień.

Jedna osoba może zrealizować jeden kupon.

Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem

33 851 00 90

Każdy z nas miał okazję przekonać się o tym, że życie pisze czasami nie do końca udane scenariusze. Spotykają nas rzeczy, których wolelibyśmy uniknąć, podejmujemy niezbyt trafne decyzje, ulegamy słabościom – tak to zwykle wygląda. Ale na szczęście zawsze masz szansę zmienić bieg wydarzeń i dzięki wsparciu specjalistów poradzić sobie ze swoimi problemami. Gruper proponuje dziś Ci skorzystanie z osobistej lub telefonicznej konsultacji dotyczącej uzależnień z psychoterapeutą w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień „Novum” . Nasz kupon otrzymasz za 39 zł zamiast 123 zł.

Ośrodek Terapii Uzależnień oferuje profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną osobom uzależnionym od:

  • alkoholu,
  • leków,
  • patologicznego hazardu,
  • pracy,
  • seksu,
  • zakupów,
  • narkotyków.

Jeśli czujesz, że któryś z tych problemów dotknął również Ciebie lub Twoich bliskich, nie czekaj, aż będzie za późno i skontaktuj się z profesjonalnym psychoterapeutą. Pomoże Ci on stwierdzić, czy faktycznie masz już do czynienia z uzależnieniem i jakie środki trzeba podjąć, by skutecznie pokonać nałóg.

Kadrę Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień „Novum”  tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy z pacjentami w prywatnych i państwowych ośrodkach terapii uzależnień. Usytuowany w malowniczych Beskidach ośrodek oferuje dyskretną i bezpieczną psychoterapię w grupach lub indywidualnie dla osób uzależnionych i współuzależnionych.

Więcej informacji o ośrodku i jego ofercie znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy Novum Ośrodek Terapii Uzależnień , INTERA S.C. UL. GEN. JÓZEFA CHŁOPICKIEGO 37 37 43-300 Bielsko-Biała (NIP: 9371331693) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: