Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
150 57% 85
Oferta zakończona
23 lutego 2011
o godzinie 23:59
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 7 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Pracownia Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyna Koryzma
Plac Kopernika 5/2
(1 piętro)
45-043 Opole
tel. 505 144 050

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

65 zł za kupon o wartości 150 zł na strzyżenie i Rytuał firmy Kerastase w Pracowni Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyna Koryzma w Opolu

Dlaczego warto?

Kameralne i eleganckie wnętrze o oryginalnym wystroju, utrzymane w ciepłych kolorach, zapewni Ci poczucie relaksu i miłą atmosferę.

Ciesz się pieknym i zadbanym wyglądem oraz cennymi radami.

Jak skorzystać?

Kupon można realizować od 24 lutego do 24 maja 2011.

Jedna osoba może wykorzystać dowolną ilość kuponów.

Możesz skorzystać z kompleksowej usługi fryzjerskiej (strzyżenia) i Rytuału Kerastase. 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną

505 144 050 

65 zł za kupon o wartości 150 zł na strzyżenie i Rytuał firmy Kerastase w Pracowni Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyna Koryzma w Opolu 

Mroźna zima skutecznie psuje Ci nastrój? Masz ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie i wewnętrznie poczuć się pełna energii i zapału? Jeśli tak to zapraszamy Cię do świata Pracowni Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyny Koryzma. Tutaj zapomnisz o otaczającym Cię ponurym świecie, odprężysz się, odpoczniesz i wyjdziesz odmieniona - piękniejsza.

Pracownia Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyna Koryzma w sposób profesjonalny przygotowuje i wykonuje procesy, które pozwolą odmienić Twój wygląd. Profesjonalne wizażystki wykonają Ci kompleksową diagnozę skóry głowy i włosów. Dobiorą odpowiedni rytuał Kerastase do potrzeb Twoich włosów. Taki rytuał trwa ok 1 godzin co jest dowodem na profesjonalne i szczegółowe traktowanie każdego z klientów.

Rytuał to trzy gesty pielęgnacyjne firmy Kerastase. Po diagnozie skóry głowy zostanie dostosowany pierwszy gest czyli odpowiednia kąpiel. Drugim gestem jest dobór odpowiedniej odżywki lub ampułki do długości włosów. Trzeci gest to produkt do teksturyzacji odpowiedni do potrzeb Twoich włosów. Rytuał Kerastase zabierze Cie w świat luksusu. Relaksacyjna muzyka i masaż głowy pozwolą Ci na chwile odprężenia i pielęgnację na miarę Twoich włosów.

Fryzura dobierana jest przez profesjonalnych stylistów do kształtu twarzy i Twojej osobowości. Każda fryzura wymaga indywidualnej analizy, niepowtarzalnej wizji. Odpowiednio dobrane fryzury są lekkie i naturalne a zarazem zgodne ze światowymi trendami.

Ale w Pracowni Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyny Koryzma nie tylko możesz odmienić swoją fryzurę, ale również możesz dopracować każdy szczegół dotyczący Twojego makijażu. Profesjonalistki doradzą jakim jesteś typem urody (analiza kolorów) oraz dobiorą odpowiedni program pielęgnacji i zdradzą jak wykonać perfekcyjny makijaż. Pomogą dobrać odpowiednią kolorystykę makijażu do stroju.

Po wizycie z kuponem Grupera w Pracowni Wizażu i Fryzjerstwa Katarzyny Koryzma  Twoja fryzura zachwyci każda koleżankę, a pięknie dobrany makijaż sprawi, że mężczyźnie nie oderwą od Ciebie oczu.

Oferta promocyjna firmy PracowWizFryz prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: