Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
100 51% 51
Oferta zakończona
20 czerwca 2012
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 5 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Gabinet Biorezonansu BRT
ul. Złota 6/2
Kielce

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Puść nałóg z dymkiem! Zabieg antynikotynowy metodą biorezonansu

49 zł zamiast 100 zł za zabieg wygaszający głód nikotynowy metodą biorezonansu w Gabinecie Biorezonansu BRT

Dlaczego warto?

Rzuć palenie! Wybierz zdrowie dla siebie i swoich bliskich, popraw kondycję i zahamuj negatywny wpływ nikotyny na swój wygląd i ogólną sprawność.

Pieniądze, wydawane dotąd na zgubny nałóg, przeznacz na coś przyjemnego! 

Wysoka skuteczność terapii biorezonansowej.

W ogromnej większości przypadków (90%) wystarczy jeden zabieg, by uzyskać trwały efekt. Nie ma znaczenia, jak długo palisz i ile papierosów wypalasz dziennie.

Zabieg dodatkowo pozwala oczyścić organizm z toksyn.

Aż 19 gabinetów w całej Polsce. 

Jak skorzystać?

Kupon można zrealizować od 6 czerwca do 6 sierpnia 2012.

Kupon na zabieg wygaszający głód nikotynowy metodą biorezonansu.

Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.

Godziny otwarcia:

  • pon.–pt. 10.00–18.00

Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem

41 362 50 14

Ewentualną zmianę terminu wizyty prosimy zgłaszać z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Zerwanie nigdy nie jest przyjemne, pozostaje jednak smutną koniecznością, gdy związek okazuje się toksyczny. W przypadku jednak tak bardzo toksycznego związku, jakim jest nikotyna, nie warto być sentymentalnym. Przeciwnie, możesz być pewien, że żadne rozstanie nie wpłynie lepiej na Twoje sprawy sercowe! Skorzystaj z oferty Grupera i zapłać tylko 49 zł zamiast 100 zł za zabieg wygaszający głód nikotynowy metodą biorezonansu w Gabinecie Biorezonansu BRT.

Terapia antynikotynowa metodą biorezonansu jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania uzależnienia nikotynowego. Jej celem jest spowodowanie u pacjenta całkowitej utraty ochoty sięgnięcia po papierosy. W przypadku 90% osób wystarczy jedna wizyta, aby uzyskać pożądany rezultat, nie ma przy tym znaczenia staż palenia i liczba wypalanych dziennie papierosów. Po prawidłowo przeprowadzonej terapii znika chęć zapalenia nawet w towarzystwie osób palących.

Zabieg polega na podłączeniu pacjenta do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organizmie zaczyna zachodzić reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego. 

Dodatkowym procesem, jaki zachodzi w organizmie, jest detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Ten proces zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym po terapii należy wypić 1,5 l wody mineralnej niegazowanej. Zalecane są także częste kąpiele.

W Gabinetach Biorezonansu BRT mieszczących się w całej Polsce skutecznie uwolnisz się od nałogu, co wpłynie korzystnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Dodatkowo zaoszczędzisz pieniądze, które przez nałóg nikotynowy regularnie znikają z Twojego portfela.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy PAWIT , ul.Róża 1 1 62-400 Słupca Słupca (NIP: 6670004167) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: