Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
90 57% 51
Oferta zakończona
19 grudnia 2012
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 4 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

MAPA OFERT
Szkoła Tańca Latin Dance Studio
ul. Słowackiego 17/12
60-822 Poznań

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Karnet na zumbę, dancehall albo taniec brzucha Rozruszaj swoje ciało w rytm muzyki!

39 zł zamiast 90 zł za miesięczny karnet na 4 zajęcia taneczne do wyboru: zumba, dancehall albo taniec brzucha w Szkole Tańca Latin Dance Studio

Dlaczego warto?

Do wyboru 3 modne style taneczne. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Świetna zabawa i jednoczesne modelowanie sylwetki.

Idealny sposób na poprawę samopoczucia.

Dogodna lokalizacja – Jeżyce.

Profesjonalna szkoła tańca z doświadczonymi instruktorami.

Dodatkowo 10% rabatu na kontynuację kursu.

Jak skorzystać?

Ważność kuponu: od 10 XII 2012 do 10 I 2013

Limit: 100 kuponów.

Możesz zrealizować 1 kupon.

Konieczna rezerwacja: 697 57 59 20 lub biuro@latindance.com.pl

Zapisanie się na 1. zajęcia do końca 2012 roku.

Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem, który jest dostępny tutaj.

Konieczne obuwie na zmianę i strój sportowy.

Lokalizacja: Jeżyce

Czas trwania zajęć: 60 minut.

O ofercie

Jeżeli na każdej imprezie schodzisz z parkietu jako ostatni, a Twoje ulubione filmy to „Dirty dancing” i „Step Up – Taniec zmysłów”, powinieneś zainteresować się dzisiejszą ofertą Grupera. Zgarnij kupon, z którym zapłacisz tylko 39 zł za miesięczny karnet na zajęcia taneczne w Szkole Tańca Latin Dance Studio.

Do wyboru:
  1. Zumba
  2. Dancehall
  3. Taniec brzucha
Zumba

Ten rodzaj tańca podbił już niemal cały świat. Zumba to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka tworzą niepowtarzalną atmosferę i sprawiają, że świetnie się bawisz już od pierwszych zajęć. W zajęciach może brać udział każdy, niezależnie od poziomu tanecznego, wieku czy płci.

Dancehall

Dancehall polega na połączeniu efektownych choreografii z izolacją poszczególnych partii ciała (tzw. fale i szejki). Tancerz właściwie bez przerwy znajduje się w ruchu, co jest zasługą specjalnej muzyki, która nie pozwala ustać w miejscu. Dancehall to taniec pełen pozytywnej energii i wszechogarniającej radości. Nie tylko odpręża i dodaje sił witalnych, ale też znakomicie modeluje poszczególne partie ciała. Dancehall, tak jak i reggaeton, cieszy się popularnością wśród tancerzy obu płci.

Taniec brzucha

To taniec przeznaczony dla osób, które na parkiecie nie lubią konkurencji. Wykonuje się go solo, w sposób subtelny i zmysłowy. Taniec brzucha jest świetną metodą wyrażania siebie i swoich emocji. Przeważnie trenują go kobiety, które dzięki specjalnym ruchom mogą poczuć się wyjątkowo zmysłowo i seksownie.

Latin Dance Studio

Latin Dance Studio to szkoła tańca o wysokim standardzie i ciesząca się sporym zainteresowaniem Klientów. Jej mocne strony to przede wszystkim: wieloletnie doświadczenie zatrudnionych instruktorów, ciągłe poprawianie jakości oferowanych usług, otwartość na potrzeby Klienta.

Z cennikiem zajęć Szkoły Tańca Latin Dance Studio zapoznasz się tutaj.

Oferta promocyjna firmy Róża Górniak LATIN DANCE STUDIO , Błonie 7 88-100 Inowrocław (NIP: 556-144-90-94) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: