Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
80 76% 61
Oferta zakończona
27 grudnia 2012
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 2 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

MAPA OFERT
Foto As
Cała Polska

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Wywołanie zdjęć 10 x 15 cm lub 15 x 21 cm Przywołaj dobre chwile!

19 zł zamiast 80 zł za wywołanie 100 zdjęć (10 x 15 cm) albo 50 zdjęć (15 x 21 cm) na papierze Fujicolor Crystal Archive w Foto As

Dlaczego warto?

Zdjęcia zostaną wywołane na profesjonalnym papierze Fujicolor Crystal Archive.

Odbitki mogą być kolorowe, czarno-białe lub w sepii (1 kolor dla całego pakietu).

Możesz wybrać rodzaj zdjęć: dopasowane do formatu, 100% kadru lub zdjęcia z ramkami (1 wybór dla całego pakietu).

Sprawdzona firma z dużym doświadczeniem.

Łatwe wysyłanie zdjęć za pomocą bezpłatnego programu.

Zrób prezent bliskim, udekoruj mieszkanie czy biurko w pracy.

Utrwal swoje wspomnienia!

Jak skorzystać?

Ważność kuponu: od 23 XII 2012 do 23 III 2013.

Możesz zrealizować dowolną liczbę kuponów (także w ramach 1 zamówienia).

Realizacja kuponu (najpóźniej na 6 dni przed końcem ważności): za pomocą aplikacji Laboratorium Foto As, do pobrania tutaj.

Jak korzystać z aplikacji?

  • rozpakuj archiwum (ZIP) i uruchom program
  • wpisz specjalny kod promocyjny: 87012 i kliknij: „Nowy użytkownik” lub wpisz login i hasło, jeżeli wcześniej korzystałeś z programu
  • zaznacz i prześlij wybrane zdjęcia, kliknij „Dalej”
  • jeżeli to konieczne, dokonaj modyfikacji kolorystyki (wybrana modyfikacja dotyczy całego kuponu)
  • podaj dane osobiste oraz adres do wysyłki
  • w polu „Uwagi” podaj numer kuponu i kod weryfikacyjny (jeżeli nie wpiszesz wymienionych kodów, zlecenia nie będą realizowane)

Pamiętaj o zachowaniu numeru swojego zamówienia.

Przy drugim przesyłaniu zdjęć należy od razu zalogować się po włączeniu programu (podaj login, hasło oraz kod promocji i wybrać „Loguj”) – aplikacja nie pozwoli zarejestrować konta z takim samym e-mailem.

Numer oraz status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu do programu w zakładce „Historia zleceń”.

Po przesłaniu zamówienia należy opłacić koszty przesyłki w ciągu 10 dni. W przeciwnym wypadku zamówienie może ulec anulowaniu.

Przesyłka płatna 14 zł za pakiet 100 zdjęć + 6 zł za każdy następny pakiet (poczta, priorytet) na konto Foto As o numerze 71 1240 6768 1111 0000 5664 3514.

W tytule należy podać: „Zlecenie Gruper numer zlecenia: XXX (nr wyświetli się po wysłaniu zdjęć), imię i nazwisko składającego zlecenie".

Dane do przelewu: Foto As, ul. Jastrzębia 9/69, 53-148 Wrocław.

Wszystkie odbitki wysyłane są w pudełkach kartonowych lub kopertach bąbelkowych.

Każda z opcji obowiązuje w jednym pakiecie zdjęć: papier błyszczący lub matowy Fujicolor Crystal Archive; kolor, sepia lub czarno-białe.

Czas realizacji zamówienia: do 6 dni roboczych od otrzymania wpłaty i prawidłowego wypełnienia zamówienia.

Kontakt: 606 235 497, 71 324 17 84 (pon.–pt. 10.00–17.00) / kontakt@fotoas24.pl

O ofercie

Wywołani do starcia z kolejnym dniem z serii nie najlepszych możemy zapomnieć o pozytywnym nastawieniu. Zupełnie jakbyśmy nagle stracili pamięć – pogrążeni w zniechęceniu tracimy świadomość tego, że wkrótce jej miejsce zajmą znacznie lepsze momenty, których dotychczas przeżyliśmy całkiem sporo. Z kuponem Grupera będziesz mógł przywołać najcieplejsze wspomnienia w każdej chwili, czyniąc ją znacznie lepszą! Za jedyne 19 zł wywołasz 100 zdjęć w formacie 10 × 15 cm albo 50 zdjęć w formacie 15 × 21 cm w Foto As.

Wysoka jakość fotografii

Gotowe zdjęcia otrzymasz na błyszczącym lub matowym papierze Fujicolor Crystal Archive. To nie koniec – zespół Foto As oferuje Ci również wybór pomiędzy trzema możliwościami. Aby podkreślić charakter danej sesji, możesz wybrać kolor, sepię albo czerń i biel.

Postaw na profesjonalizm

Foto As jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w branży. W tym zawodzie nie tylko praktyka, lecz także serce i zmysł artystyczny decydują o jakości – wie o tym najlepiej zespół pasjonatów z Foto As. Zdaj się na profesjonalistów i zamów swoje fotografie w wybranym formacie i liczbie, jakiej potrzebujesz.

Laboratorium fotograficzne Foto As świadczy kompleksowe usługi w zakresie fotografii cyfrowej. Oczekując najwyższej jakości oraz trwałości wykonanych zdjęć, możesz z powodzeniem postawić na Foto As. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań do przesyłu plików graficznych i profesjonalnemu oprogramowaniu Foto As umożliwia nie tylko udany, lecz także szybki transfer plików cyfrowych.

Więcej informacji na temat oferty Foto As znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy PHU Barbara Pokrowska , Jastrzębia 9/69 51-148 Wrocław (NIP: 8961134881) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: