Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Oferta zakończona
15 stycznia 2013
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 10 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Rewital
ul. Garbary 2
Bydgoszcz

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

WOŚP: karnet fitness gold Dbaj o formę i pomagaj!

99 zł za miesięczny karnet fitness gold w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Rewital. Oferta stworzona na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dlaczego warto?

Całkowity dochód ze sprzedaży kuponów zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji WOŚP.

Nieograniczony dostęp do nowoczesnych sprzętów fitness (m.in. Activ Infra Red, Vacu Activ).

Stała opieka fizjoterapeuty.

Poprawa kondycji, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Personel Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Rewital to fizjoterapeuci, dla których rehabilitacja jest nie tylko pracą, ale i życiową pasją. Ich wykształcenie, ukończone kursy oraz zaangażowanie gwarantują doskonałe efekty prowadzonej terapii.

Jak skorzystać?

Ważność kuponu: od 8 I do 8 III 2013.

Limit: 2 kupony.

Kupon na nieograniczony dostęp do urządzeń fitness, nieograniczony dostęp do urządzenia Vacu Activ, przy każdej wizycie seans w urządzeniu Activ Infra Red do pielęgnacji ciała, opiekę fizjoterapeuty.

Możesz zrealizować 1 kupon.

Przy pierwszej wizycie kupon zostanie wymieniony na karnet.

Kontakt: tel. 52 567 07 91

Godziny otwarcia:
pon.–pt. 10.00–20.00
sob. 10.00–16.00

Lokalizacja: przy Wyższej Szkole Gospodarki, budynek "M"

O ofercie

W zdrowym ciele zdrowy duch! Zadbaj o swoją formę i zgarnij kupon Grupera, z którym za 99 zł otrzymasz miesięczny karnet fitness gold do wykorzystania w Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Rewital. Przemierzając kolejne kilometry na bieżni, będziesz miał dodatkowy powód do dumy – zamawiając kupon, wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Fitness gold

Karnet fitness gold uprawni Cię do nieograniczonego dostępu do wszystkich sprzętów fitness. Bez jakichkolwiek limitów czasowych będziesz też mógł korzystać z urządzenia Vacu Activ, które dzięki połączeniu wysiłku fizycznego i podciśnienia, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. W ramach każdej wizyty w Centrum będziesz też mógł zafundować sobie seans w Activ Infra Red. Urządzenie wykorzystuje zjawisko rozbijania tkanki tłuszczowej przez energię cieplną. Dodatkowa elektrostymulacja pomaga wzmocnić mięśnie. Podczerwień powoduje spalanie olbrzymich ilości kalorii (od 2000-5000 kcal) przy jednym zabiegu. Ponadto wzmacnia odporność organizmu, daje dużą dawkę energii i poprawia koloryt skóry.

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Rewital zapewnia Ci ponadto stałą opiekę fizjoterapeuty, który pomoże Ci ułożyć najbardziej efektywny plan treningów.

Zapraszamy na wirtualny spacer po centrum. 

Więcej informacji na temat Centrum znajdziesz tutaj.

Więcej ofert przygotowanych w ramach akcji Kupuj z Gruperem, graj z WOŚP znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy Wyższa Szkoła Gospodarki , ul. Garbary 2 85-229 Bydgoszcz (NIP: 9671045448) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: