Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
649 zł
Powiadom mnie!
Wartość Rabat Oszczędzasz
1299 50% 650
Oferta zakończona
24 stycznia 2013
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 65 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

MAPA OFERT
Schronisko Orle
Jakuszyce
58-580 Szklarska Poręba

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Góry Izerskie: 7 dni dla 1 osoby Nauka jazdy na nartach biegowych

649 zł zamiast 1299 zł za 7-dniowy pobyt (6 noclegów) w Górach Izerskich połączony z nauką jazdy na nartach biegowych ze Szkołą Żeglarstwa Szekla

Dlaczego warto?

Nauka jazdy na nartach każdego dnia – pod okiem doświadczonego, cierpliwego instruktora.

Noclegi – w schronisku o dobrym standardzie.

Atrakcyjne wycieczki na nartach śladowych: do Chatki Górzystów, rezerwatu „Torfowiska Doliny Izery”, Świeradowa, Harrachova, Jizerki (najwyżej położonej osady na terenie północnych Czech).

Inne atrakcje:

 • zabawy integracyjne przy kominku
 • gry sprawnościowe na śniegu i inne niespodzianki
 • nauka chodzenia w rakietach śnieżnych
 • przejażdżka skuterem śnieżnym
 • pogadanka na temat Gór Izerskich

Możliwość jazdy na nartach zjazdowych w Karkonoszach.

Na miejscu sauna fińska z wyjściem do potoku.

Jak skorzystać?

Terminy turnusów: 

 • 13–19 I 2013
 • 20–26 I 2013
 • 27 I – 2 II 2013
 • 3–9 II 2013
 • 10–16 II 2013
 • 17–23 II 2013

Kupon na:

 • 6 noclegów w schronisku
 • codzienną naukę jazdy na nartach biegowych pod opieką instruktora
 • wycieczki na nartach śladowych (m.in. do Chatki Górzystów, rezerwatu „Torfowiska Doliny Izery”, Świeradowa, Harrachova, Jizerki)

Możesz zrealizować dowolną liczbę kuponów.

Rezerwacja: biuro@obozyzeglarskie.com, 531 771 110

Wyżywienie: we własnym zakresie w schronisku (dopłata za pełne wyżywienie – około 35 zł/dzień) lub podczas licznych wycieczek.

Lokalizacja: Jakuszyce – 15 min busem od Szklarskiej Poręby

O ofercie

Jeśli do tej pory rozmowy pasjonatów narciarstwa na temat kolejnego szalonego zimowego wypadu w góry okraszane były z Twojej strony jedynie bliżej nieokreślonymi pomrukami albo zabawnymi narciarskimi anegdotkami z wyjazdów, które odbyły się tylko w Twojej głowie, czas to zmienić. Jeśli do tej pory zawsze było Ci z nartami nie po drodze, tym razem będzie – moc atrakcji, wiele terminów do wyboru i zniżka 50% tylko z Gruperem i Szkołą Żeglarstwa Szekla. Za jedyne 649 zł spędzisz 7 dni (6 noclegów) w Górach Izerskich, a przy okazji poznasz tajniki jazdy na nartach biegowych.

Nauka i świetna zabawa

Oferta obejmuje naukę jazdy na nartach biegowych dla początkujących oraz, dla bardziej zaawansowanych, doskonalenie jazdy techniką biegową i klasyczną. Na miejscu możesz liczyć na doradztwo w doborze sprzętu – znajdziesz tam kilka profesjonalnych wypożyczalni nart biegowych.

Ośrodek Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach oferuje trasy biegowe o różnym stopniu trudności, od bardzo łatwych do bardzo trudnych, o łącznej długości ponad 100 km. Tworzą one pętlę w kształcie listka koniczyny i dają możliwość łączenia tras przejazdu.

Każdego dnia organizowane będą wycieczki krajoznawcze po okolicy. Liczne atrakcje obejmują również przejażdżkę skuterem śnieżnym, naukę chodzenia w rakietach śnieżnych, zabawy integracyjne przy kominku, pogadankę na temat Gór Izerskich.

Góry Izerskie

Specyficzny mikroklimat Gór Izerskich zbliżony do surowego klimatu Północy powoduje, że śnieg spada tam nawet w listopadzie i często leży aż do maja. Podczas trwającej blisko pół roku zimy najlepiej poruszać się na nartach biegowych lub śladowych. Zima umożliwia wędrówkę po terenach niedostępnych w innych porach roku, np. przez moczary i bagna.

Znajdują się tam najlepsze w Polsce tereny do uprawiania narciarstwa biegowego. Świetnie przygotowane trasy i zaplecze z wypożyczalnią sprzętu sprzyjają początkującym i zaawansowanym biegaczom.

Baza wypadowa

Orle położone w Górach Izerskich stanowi idealną bazę turystyczną dla ludzi pragnących odpocząć w spokojnym i pięknym otoczeniu. Jest to pozostałość starej hutniczej osady szklarskiej. W przepięknym zabytkowym budynku mieści się bufet schroniska oraz sala kominkowa. Schronisko ma 60 miejsc noclegowych w pokojach kilkuosobowych o dobrym standardzie schroniskowo-turystycznym.

Więcej informacji na temat oferty Szkoły Żeglarstwa Szekla znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy Szkoła Żeglarstwa Essentiel Sp. z o.o. , Essentiel Sp. z o.o. Szkoła Żeglarstwa Ul. Legnicka 7 80-150 Gdańsk 80-150 Gdańsk 7/1 80-150 Gdańsk (NIP: 5833111708, KRS: 0000365275) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: