Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
od 39 zł
Powiadom mnie!
Wartość Rabat Oszczędzasz
160.00 76% 121
Oferta zakończona
21 maja 2013
o godzinie 23:55
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 4 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

MAPA OFERT
Gabinet Kosmetyczny Kasia
ul. Halszki 1 F
30-611 Kraków

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Peeling/mikrodermabrazja i eksfoliacja kwasem Oczyszczanie i pielęgnacja

Od 39 zł za mikrodermabrazję albo peeling kawitacyjny twarzy wraz z eksfoliacją kwasem migdałowym i aplikacją kremu w Gabinecie Kosmetycznym Kasia

Dlaczego warto?

Peeling kawitacyjny – wyraźnie gładsza, bardziej napięta cera, redukcja zaskórników, rozszerzonych porów i nadmiaru sebum, pobudzenie regeneracji skóry, usunięcie zrogowaciałego naskórka.

Mikrodermabrazja diamentowa – poprawa napięcia skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry, zmniejszenie widoczności blizn i plam, spłycenie porów skóry, stymulacja syntezy kolagenu i elastyny.

Kwas migdałowy – właściwości przeciwbakteryjne i sebostatyczne – zmniejszenie łojotoku, leczenie trądziku, likwidacja zaskórników, rozjaśnienie cery, spłycenie zmarszczek i zwiększenie napięcia skóry.

Dodatkowa pielęgnacja – aplikacja kremu.

Jak skorzystać?

Ważność kuponu: od 19 V do 19 VIII 2013

Do wyboru:

  • mikrodermabrazja albo peeling kawitacyjny twarzy wraz z eksfoliacją kwasem migdałowym i aplikacją kremu (120 kuponów)
  • 3 mikrodermabrazje albo peelingi kawitacyjne twarzy wraz z eksfoliacją kwasem migdałowym i aplikacją kremu (50 kuponów)

Możesz zrealizować 1 kupon.

Konieczna rezerwacja: 788 841 331

Zmiana terminu rezerwacji możliwa z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Godziny otwarcia:

pon.–pt. 10.00–19.00
sob. 9.00–14.00

O ofercie

Zamiast myśleć o niebieskich migdałach, zafunduj swojej skórze wyjątkowe ultradźwiękowo- albo diamentowo-migdałowe oczyszczenie, realizując kupon Grupera z nawet 79% rabatu na mikrodermabrazję albo peeling kawitacyjny twarzy wraz z eksfoliacją kwasem migdałowym i aplikacją kremu w Gabinecie Kosmetycznym Kasia!

Do wyboru:
  • mikrodermabrazja albo peeling kawitacyjny twarzy wraz z eksfoliacją kwasem migdałowym i aplikacją kremu za 39 zł zamiast nawet 160 zł
  • 3 mikrodermabrazje albo peelingi kawitacyjne twarzy wraz z eksfoliacją kwasem migdałowym i aplikacją kremu za 99 zł zamiast nawet 480 zł
Mikrodermabrazja

To nic innego jak kontrolowane, mechaniczne złuszczanie naskórka przy pomocy diamentowej głowicy emitującej strumień peelingujących mikrokryształków. Zabieg wspaniale poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga pozbyć się trądziku, blizn, zmarszczek, plam pigmentacyjnych, łojotoku i efektów fotostarzenia.

Peeling kawitacyjny

To zabieg, którego działanie opiera się na przenikających przez skórę ultradźwiękach. Wytwarzana w ten sposób wibracja wypycha zanieczyszczenia, złuszcza naskórek, reguluje wydzielanie sebum i pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Eksfoliacja kwasem migdałowym

Kwas ma silne właściwości bioochronne o szerokim spektrum, przez co zapobiega fotostarzeniu się skóry. Stosuje się go w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Regeneruje on naskórek i poprawia jego jędrność. Wspomaga równomierne opalanie. Po zabiegu skóra jest odporniejsza na działanie promieni UV.

Cennik znajdziesz tutaj.

Oferta promocyjna firmy Katarzyna Proficz Gabinet Kosmetyczny Kasia , ul. Halszki 1F 30-611 Kraków (NIP: 6792801189) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: