Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
30 60% 18
Oferta zakończona
18 lipca 2011
o godzinie 23:59
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 1 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Basen Delfin
Krakowska 2,
23-023 Kielce,
tel.: 413669018

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

12 zł za kupon o wartości 30 zł na jedno wejście na Aqua Aerobic w pływalni Delfin. Zrzuć zbędne kilogramy i popraw swoją kondycję!

Dlaczego warto?

Poprawisz swoją kondycję.

Twoje ciało nabierze jędrności, a zbędne kilogramy zrzucisz w mgnieniu oka.

Jak skorzystać?

Kupon można realizować od 21 lipca do 21 października 2011.

Jedna osoba może wykorzystać max. 5 kuponów.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna:

413669018

12 zł za kupon o wartości 30 zł na jedno wejście na Aqua Aerobic w pływalni Delfin. Zrzuć zbędne kilogramy i popraw swoją kondycję!

Chcesz żeby Twoje ciało wyglądało pięknie? Marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów? W takim razie nic Ci tak nie poprawi kondycji, jak ćwiczenia w wodzie. Aqua Aerobic to wspaniały pomysł na skuteczną poprawę samopoczucia i wyglądu!

Aqua Aerobic to bezpieczna dla kręgosłupa i przyjemna dla ćwiczących forma aktywności fizycznej. Aqua Aerobic - do ćwiczeń na basenie - wykorzystuje elementy klasycznego aerobiku. Ćwiczenia w wodzie są jednak bardziej efektywne, ze względu na opór wody. Podstawowa zaleta jest też taka, że podczas ćwiczeń uczestnicy doskonale się bawią, jednocześnie pracując nad swoim ciałem i poprawiając kondycję.

Aqua fitness jest zalecany niemal wszystkim: młodym i starszym, otyłym i szczupłym, a nawet osobom po operacjach, kobietom w ciąży, osobom cierpiącym na osteoporozę i artretyzm oraz mającym problemy z układem kostno-stawowym.

Aqua Aerobic w pływalni Delfin odbywa się pod okiem profesjonalnego trenera, dzięki czemu masz pewność, że ćwiczenia będą ciekawe, a przede wszystkim skuteczne i bezpieczne.

Aqua Aerobic to nie tylko ćwiczenia, ale i wspaniały relaks. Pamiętaj, że czas spędzony w wodzie zaprocentuje przede wszystkim Twoim znakomitym samopoczuciem!

Cena wejścia na Aqua Aerobic - Basenie "Delfin" - 30 zł

Oferta promocyjna firmy JARVIT Jarosław Pietruch , Suków 82 26-021 Daleszyce (NIP: 6570003352) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: