Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
290 66% 191
Oferta zakończona
29 listopada 2010
o godzinie 10:28
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 10 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

MAPA OFERT
FAM Międzynarodowa Sieć Szkół Charakteryzacji i Kreacji Wizerunku
ul. Elektoralna 13/107
00-137 Warszawa
tel. 22 827 73 87

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

Tylko 99 złotych za kupon o wartości 290 złotych na profesjonalny 5-godzinny kurs makijażu w FAM - Międzynarodowej Sieci Szkół Wizażu, Charakteryzacji i Kreacji Wizerunku. Dodatkowo 50% zniżki na naukę w rocznej Szkole Wizażu i Kreacji Wizerunku (zajęcia weekendowe).

Dlaczego warto?

Poznaj tajniki profesjonalnego makijażu.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów.

50% zniżki na naukę w rocznej Szkole Wizażu i Kreacji Wizerunku (zajęcia weekendowe).

Jak skorzystać?

Kupon można realizować od 1 grudnia 2010 do 28 lutego 2011

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numerem 22 827 73 87 zaraz po nabyciu kuponu

Tylko 99 złotych za kupon o wartości 290 złotych na profesjonalny 5-godzinny kurs makijażu w FAM - Międzynarodowej Sieci Szkół Wizażu, Charakteryzacji i Kreacji Wizerunku. Dodatkowo 50% zniżki na naukę w rocznej Szkole Wizażu i Kreacji Wizerunku (zajęcia weekendowe).

Chciałabyś bez obaw sięgać po tusz do rzęs, czy kredkę do oczu? Masz dość monotonii i szukasz świeżych pomysłów na podkreślenie swojej urody? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

FAM - Międzynarodowa Sieć Szkół Wizażu, Charakteryzacji teatralnej i filmowej oraz Kreacji Wizerunku to instytucja od lat zajmująca się kształceniem profesjonalnych wizażystów oraz charakteryzatorów. Doświadczenie zdobyte w Polsce oraz we Francji, a także współpraca ze znanymi i uznanymi specjalistami i instytucjami sprawiają, że trudno o lepszego eksperta w kwestii makijażu. Co więcej, FAM kusi doskonałą lokalizacją - zajęcia odbywają się w centrum Warszawy.

Kupon Grupera upoważnia Cię do uczestnictwa w profesjonalnym 5-godzinnym kursie makijażu. Pozwoli Ci on zaznajomić się z tajnikami sztuki makijażu i charakteryzacji. Dowiesz się, jak dopasowywać kosmetyki do cery, jak dobrać makijaż do konkretnego typu urody oraz zobaczysz jakie triki stosują zawodowi charakteryzatorzy i wizażyści.

Ale to nie wszystko - kupon uprawnia Cię do 50% zniżki na naukę w rocznej Szkole Wizażu i Kreacji Wizerunku która w Warszawie rusza od lutego 2011. Jest to szkoła w systemie weekendowym, podczas nauki której poznasz teoretyczne zagadnienia z dziedziny makijażu ,stylizacji włosów ,kreacji wizerunku oraz weźmiesz udział w praktykach w prestiżowych placówkach ,uzyskując jednocześnie tytuł wizażysty. Wpisowe to 1000 złotych, a czesne to 850 złotych miesięcznie, ale przyjaciele Grupera płacą o połowę mniej.

Jeśli zastanawiasz się nad pogłębieniem wiedzy na temat wizażu, czy kreowania wizerunku, ciężko o lepszą okazję - nie wahaj się i wraz z Gruperem poznaj fascynujący świat MAKIJAŻU. Nie czekaj i zarezerwuj sobie miejsce już dziś.

Więcej o FAM dowiesz się tutaj.

Oferta promocyjna firmy FAM Szkoła Wizażu prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: