Wybierz ofertę

Cena
Zamknij
Wartość Rabat Oszczędzasz
80 51% 41
Oferta zakończona
28 października 2011
o godzinie 23:59
Sprzedaż zakończona!

0 kupionych ofert

Zapraszamy do aktualnych ofert

+ 4 zł

na Twoje konto Gruper!

Premia dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się

Kup na prezent
Pirsport
Toruńska 1
44-100 Gliwice
tel: (032) 270-83-35

Nad bezpieczeństwem Twoich transakcji czuwa: Przelewy24.pl Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań Znak akceptacji PayPal

39 zł zamiast 80 zł za wypożyczenie profesjonalnego sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w Pirsport. I Ty masz szansę zostać mistrzem stoku!

Dlaczego warto?

Nie musisz od razu kupować drogiego sprzętu, by oddać się swojej zimowej pasji – dzięki naszej ofercie masz możliwość wypożyczenia najwyższej jakości sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sport to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim czysta przyjemność – odkryj radość jazdy po zaśnieżonym stoku. Nieważne ile masz lat, góry możesz pokochać w każdym wieku.

Możesz spróbować zarówno jazdy na nartach, jak i na snowboardzie.

Jak skorzystać?

Kupon można zrealizować od 1 do 30 listopada 2011.

Kupon umożliwia wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.

Wypożyczenie sprzętu: 1 kupon=1 dzień, 3 kupony=7 dni.

Prosimy o telefoniczną rezerwację terminów wypożyczenia sprzętu pod numerem:

32 270 83 35.

Na temat początków snowboardu krążą legendy. Za pierwszego pioniera tej dyscypliny uznaje się Austriaka Toniego Lehnardta, który stworzył monoślizgacz. Później historia tego sportu notuje między innymi Verna Vicklunda, który zjeżdżał na kawałku drewnianej beczki oraz inżyniera Shermana Poppena, wynalazcę Snurfera, który powstał z połączenia dwóch nart. Ponieważ sukces ma zwykle wielu ojców, można by jeszcze wskazać pewnie wielu ludzi, którzy jakoś przyczynili się do powstania i popularności snowboardu. Wiemy na pewno, że dziś deska snowboardowa ma fanów na całym świecie, a wśród miłośników sportów zimowych toczą się niemające końca debaty – czy lepiej jeździć na desce, czy na nartach? Nie musisz opowiadać się po żadnej ze stron, ponieważ dziś z kuponem Grupera za jedyne 39 zł możesz wypożyczyć profesjonalny sprzęt narciarski lub snowboardowy w firmie Pirsport.

Wypożyczalnia oferuje swoim klientom wysokiej klasy sprzęt narciarski i snowboardowy dla dorosłych i dla dzieci. Serwis bardzo starannie zajmuje się konserwacją swoich produktów, które są dokładnie sprawdzane i świetnie przygotowane do szaleństw na zimowych stokach. Podstawową dewizą, jaka przyświeca wypożyczalni, jest najwyższa jakość towaru oraz troska o bezpieczeństwo klientów. Dzięki możliwości wypożyczenia najlepszego sprzętu, nie trzeba od razu decydować się na jego kupno, można wypróbować różne modele desek czy nart i dobrać dla siebie najbardziej odpowiednie.

Pirsport zatrudnia dynamiczny zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, dla których sport jest największą pasją i nieodłączną częścią życia. Firma gwarantuje najwyższą jakość usług i towarów. Działalność Pirsport obejmuje: sklep, serwis narciarsko-rowerowy, wypożyczalnię nart i rowerów, doradztwo sportowe oraz organizację szkoleń i obozów.

Ze sprzętem Pirsport wszystkie zjazdy będą spektakularne!

Więcej informacji na temat wypożyczalni Pirsport możesz znaleźć tutaj.

Oferta promocyjna firmy Marcin Reszkiewicz , Toruńska 1 Gliwice 44-100 (NIP: 6312246547) prezentowana w serwisie Gruper.pl


w górę
 
Ostatnia sprzedana oferta w: