Jednodniowy bilet wstępu (od 79 zł) z obiadem (99 zł) i więcej opcji w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku


Szczegóły:


Bilet jednodniowy indywidualny lub rodzinny – ważny do 31.08.2020


 • Całodzienna zabawa na wszystkich atrakcjach w tematycznym parku rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie
 • Bilet rodzinny dotyczy maksymalnie 2 osób dorosłych oraz dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia
 • Groupon ważny od momentu zakupu do 31.08.2020 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia parku

Bilet sezonowy

Ważność: do 31.10.2020


 • bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu w sezonie 2020 w parku rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie
 • w ramach biletu klient otrzymuje oferty specjalne, dodatkowe promocje, atrakcyjne zniżki – aż 15% w sklepach i gastronomii i więcej
 • dzieci, które nie ukończyły 3 lat – wstęp za 1 zł - zgodnie z regulaminem Biletu Sezonowego
 • parking gratis dla posiadaczy biletu sezonowego (dla pozostałych gości płatny 10 zł)
 • przed wizytą w parku należy sprawdzić kalendarz otwarcia

Informacje dodatkowe:

 • bilety uprawniają do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu (dodatkowo płatne: Game Room, Loteria, interaktywne gry Fair Games)
 • dzieci, które nie ukończyły 3 lat – wstęp za 1 zł
 • parking główny płatny 10 zł
 • przed wizytą w parku należy sprawdzić kalendarz otwarcia (18.09.2020 park jest nieczynny)
 • menu obiadowe (do wyboru):
  • nuggetsy z pieczonym ziemniakiem z masłem, mix sałat z dresingiem vinegret + kompot
  • pieczony ziemniak ze szpinakiem fetą i twarożkiem z mixem sałat + kompot
  • pieczony ziemniak z chilli con carne z nachosami z mixem sałat + kompot
 • specjalna oferta tylko dla klientów Groupon – za 30 zł wymień bilet jednodniowy na bilet sezonowy w Infocentrum

W ramach oferty


Nowość 2020! Dolina Jagi–  wodna atrakcja dla całej rodziny. To okazja by przenieść się do słowiańskiej krainy i wyruszyć w podróż rwącą rzeką w miedzianym kociołku Baby Jagi. Dolina Jagi skrywa w sobie największe tajemnice Legendii. To miejsce, gdzie w dawnych czasach nadprzyrodzone siły niemal zniszczyły wszelką działalność człowieka i przez setki lat nikt nie mógł go odkryć.

Bazyliszek – uznany za najlepszą rodzinną atrakcję 2018 roku w Europie wg branży rozrywkowej. Urządzenie umożliwia zabawę i rywalizację dla całej rodziny, gdyż nie posiada limitów wieku i wzrostu. Specjalne 6-osobowe wagoniki zabierają gości w świat Bazyliszka, a celem wyprawy jest jego pokonanie podczas interaktywnej rozgrywki przypominającej laserowy paintball.

Lech Coaster – zapierający dech w piersiach rollercoaster o imponujących parametrach: 40 m wysokości, prędkość 95 km/h, 4 inwersje, czas przejazdu 104 s. To nie tylko wyjątkowe wrażenia podczas jazdy, ale również tematyka nawiązująca do czasów powstania państwa polskiego.

Legendia Flower – 36 pięknych kwiatowych gondoli diabelskiego młyna zabierze gości w podróż na 40 m wysokości. To jeden z najlepszych punktów widokowych, z którego rozpościera się widok na aglomerację śląską.

Diamond River –12-osobowa łódź zabiera gości w podróż magiczną górską rzeką, w trakcie której przeżyją oni zjazd z dwóch wież o wysokości 8 i 12 metrów. W trakcie 10-minutowego przejazdu przemierzyć można magiczny świat pełen krasnali, które na co dzień trudzą się wydobyciem diamentów z górskich kopalni.

Dream Flight Airlines – dzięki tej atrakcji marzenie o podniebnym locie może być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wsiąść do jednego z barwnych samolotów, które wielu mieszkańców Polski pamięta, jako Samoloty Duże. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja, która towarzyszy zabawie w Śląskim Wesołym Miasteczku od początku jego istnienia.

Pozostałe atrakcje Legendii zobaczyć można tutaj

W wakacje 2020 na terenie Legendii codziennie można spotkać także Skrzaty i magiczne postaci Legendii. Szczegółowy harmonogram animacji znaleźć można tutajW skrócie

Prawdziwie magiczne miejsce w samym centrum aglomeracji śląskiej, pełne niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny

Specjalna oferta tylko dla klientów Groupon – wymień bilet jednodniowy na bilet sezonowy w Infocentrum za dopłatą w kwocie 30 zł.
Groupon ważny do 31.08.2020 (bilet jednodniowe) lub do 31.10.2020 (bilet sezonowy) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Bilet rodzinny dotyczy maksymalnie 2 osób dorosłych oraz dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Jak skorzystać z grouponu?:
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sposób realizacji::
1. Bilety jednodniowe::
a) w przypadku zakupu biletu dla 1 osoby: z grouponem należy udać się wprost do bram wejściowych.
b) w przypadku zakupu biletu rodzinnego: należy udać się do infocentrum i wymienić groupon na odpowiednią liczbę biletów wstępu.
Osoby, które wybiorą bilet z menu obiadowym powinny w Infocentrum odebrać opaskę na rękę, którą wymieniają na obiad w restaruacji Pod Zielonym Pazurem w Jamie Bazyliszka. Obiad w pakiecie rodzinnym przysługuje 2 osobom dorosłym.
2. Bilet sezonowy::
a) Na otrzymanym grouponie znajduje się unikalny kod, który należy aktywować na stronie www.gopass.pl Instrukcja, jak postępować w celu aktywacji biletu sezonowego, znajduje się tutaj. Regulamin korzystania z „Biletu sezonowego” przeczytasz tutaj .Pomocy w rejestracji konta i aktywacji biletu może udziielić także obsługa parku w Infocentrum lub infolinia GOPASS 801 765 700 (czynna codziennie od 8:00 do 18:00).
Instrukcja aktywacji w kilku krokach:
- Zarejestruj się na stronie gopass.pl.
- Potwierdź rejestrację na koncie e-mail.
- Aktywuj bilet sezonowy poprzez zakładkę „Kupony Gopass” wpisując KOD z otrzymanego grouponu.
Film instruktażowy znajdziesz tutaj
b) Realizacja:
- należy udać się wprost do bram wejściowych Legendii i zeskanować kartę GOPASS lub mobilną kartę GOPASS na kołowrotach.
Groupon jest aktywny na karcie gopass po przeprowadzonej zgodnie z instrukcją aktywacji biletu sezonowego.
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Godziny i dni otwarcia obiektu można sprawdzić na www.legendia.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

129 zł od 79 zł
Rabat w wysokości: 38%
Oszczędzasz: 50 zł
Oferta ważna do: 30.08.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plac Atrakcji 1, 41-500 Chorzów

Strona firmowa