Kurs online na doradcę dietetycznego z certyfikatem w cenie 19 zł z Dr Barbara Time to Eat Healthy

Oferta

 • 19 zł za kurs online na doradcę dietetycznego z certyfikatem.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim dla osób, które chcą poznać zasady zdrowego odżywiania, ale również dla specjalistów ds. żywienia, trenerów fitness, personalnych lub kulturystyki, którzy chcieliby pogłębić/utrwalić swoją wiedzę z zakresu żywienia. Kurs przybliży zarówno podstawy dietetyki (sposób w jaki układa się diety, rozróżnienie diet, czytanie etykiet) oraz praktyczne zasady układania jadłospisów w zależności od występującej jednostki chorobowej lub stanu fizjologicznego.

Kurs na doradcę dietetycznego stworzony został przez magistra dietetyki – głównego specjalistę zespołu Dr Barbara.

Program kursu:

 1. Podstawy żywienia człowieka (rola poszczególnych makro- i mikroskładników w organizmie człowieka)
 2. Ocena sposobu oraz stanu odżywienia (pomiary antropometryczne, biochemiczne, wywiad żywieniowy, oraz ocena ilościowa i jakościowa żywienia),
 3. Klasyfikacja i charakterystyka diet
 4. Praktyczne żywienie w wybranych jednostkach chorobowych ukazujące krok po kroku sposób układania jadłospisów wraz z przykładowymi dietami m.in. w:
  • chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, refluksie żołądkowo-przełykowym
  • kamicy żółciowej
  • nadciśnieniu tętniczym, chorobie niedokrwiennej serca, miażdżycy
  • cukrzycy
  • zespole jelita drażliwego
  • osteoporozie
  • zakwaszeniu organizmu
  • zespole policystycznych jajników oraz problemach z płodnością

Sposób przeprowadzenia kursu:

Kurs składa się z dwóch części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna przybliża tematy z zakresu podstaw żywienia, natomiast część praktyczna porusza zagadnienia układania jadłospisów w przypadku wybranych jednostek chorobowych.

Kurs składa się z 9 modułów, z których każdy zakończony jest krótkim testem (4-6 pytań). Suma punktów z każdego modułu wpływa na ocenę końcową (egzaminacyjną). Bezpłatny certyfikat ukończenia w formacie PDF otrzymuje każda osoba po uzyskaniu minimum 65%. Osoba, która nie zaliczy kursu (wynik całkowity poniżej 65%) otrzyma certyfikat uczestnictwa. Uczestnik kursu ma możliwość trzykrotnego podejścia do każdego z testów. Istnieje możliwość przesłania wydrukowanego certyfikatu po dodatkowym opłaceniu kosztów przesyłki pocztowej i wydruku.

Dr Barbara to projekt firmy Quantum Sp. z o.o. wyróżnionej w XIII konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Quantum Sp. z o.o. posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, nr ewid. 2.30/00252.2015 Kurs na Ambasadora Zdrowego Żywienia stworzony został przez magistra dietetyki – głównego specjalistę zespołu Dr Barbara.


W skrócie

Dietetyk: e-kurs obejmujący takie tematy jak np.: zdrowie, dieta, dietetyka; skierowany jest do specjalistów ds. żywienia i trenerów fitness

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby otrzymać dostęp do Kursu na Ambasadora Zdrowego Żywienia należy zarejestrować się na http://edukacja.drbarbara.pl/ oraz wysłać wiadomość drogą mailową na [email protected] W wiadomości należy podać: imię i nazwisko oraz dowód zakupu w postaci Groupona (PDF z kodem zabezpieczającym). Certyfikat w formacie PDF w cenie. Administrator do 3 dni od otrzymania wiadomości prześle maila zwrotnego z kodem dostępu do platformy. W razie pytań możliwy kontakt tel. 883 000 844 (pon – pt: 9-17).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

19 zł od 19 zł
Rabat w wysokości: 0%
Oszczędzasz: 0 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty