Kurs online: zarządzanie kryzysowe i bezpieczeństwo publiczne z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group
Oferta

 • 69 zł zamiast 299 zł za kurs online: zarządzanie kryzysowe i bezpieczeństwo publiczne.

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia (wydawane na wzorach MEN – ustawa z dnia 18.08.2017 Dz.U. z 2017 r. poz. 1632) listownie na wskazany adres zamieszkania. Brak dodatkowych opłat za zaświadczenie, egzamin i przesyłkę.

Opis kursu:

Kurs adresowany jest nie tylko do osób zatrudnionych lub planujących podjąć pracę w organach terenowej administracji państwowej i samorządowej, zajmujących się bezpieczeństwem kraju, ale także do wszystkich zainteresowanych problemami bezpieczeństwa społecznego w sytuacjach zagrożeń dla życia, zdrowia, mienia obywateli oraz zapewnienia porządku, spokoju i bezpieczeństwa publicznego, na poszczególnych szczeblach administracji państwowej i samorządowej. Materiały szkoleniowe, poza przedstawieniem pojęć i zagadnień teoretycznych, obejmują zagadnienia z zakresu działań prewencyjnych, przeciwdziałania zdarzeniom kryzysowym, a także ich zwalczanie, metody postępowania, działania ratownicze i likwidacji skutków zdarzeń kryzysowych.

Kurs kończy egzamin wewnętrzny, który obejmuje sprawdzenie wiadomości zdobytych na kursie. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu zgodne ze wzorem MEN.

Program kursu:

 • bezpieczeństwo publiczne w systemie bezpieczeństwa narodowego
 • kryzys i sytuacja kryzysowa – aspekty teoretyczne
 • podstawy prawne i organizacja zarządzania kryzysowego
 • zarządzanie kryzysowe w strukturach lokalnej administracji
 • klęski żywiołowe i katastrofy
 • negocjacje kryzysowe
 • psychologiczne aspekty sytuacji kryzysowych
 • ratownictwo w zarządzaniu kryzysowym

Dodatkowe informacje:

 • czas kursu: 40 godzin lekcyjnych do zrealizowania w ciągu 60 dni
 • forma kursu: poszczególne części kursu udostępniane będą w kilku seriach w odstępach czasowych zgodnie z harmonogramem kursu

W skrócie

Kurs skierowany do wszystkich osób zainteresowanych problemami bezpieczeństwa społecznego w sytuacjach zagrożeń życia, zdrowia, mienia, itd.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: [email protected] wraz z podaniem imienia i nazwiska uczestnika kursu oraz wypełnionym zgłoszeniem na kurs. Po przesłaniu kompletu dokumentów (groupon + zgłoszenie na kurs) klient otrzyma maila zwrotnego z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej terminie 24 godzin.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

299 zł od 69 zł
Rabat w wysokości: 77%
Oszczędzasz: 230 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty


Strona firmowa