Litwa: bilet do Aquaparku Druskienniki (46,99 zł) z karnetem na kryty stok SnowArena i kolej gondolową (169,99 zł)

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 46,99 zł zamiast 81 zł za 2-godzinny bilet do Aquaparku (strefa rozrywki oraz strefa łaźni)
  • 169,99 zł zamiast 240 zł za Pakiet 3w1: 4-godzinny bilet do Aquaparku (strefa rozrywki i strefa łaźni), 4-godz. karnet na kryty stok narciarski SnowArena, bilet powrotny na kolej gondolową łączącą aquapark ze stokiem

Poszczególne elementy Pakietu 3w1 mogą być wykorzystane przez różne osoby.

Aquapark Druskininki (dostępny w opcji 1 i 2)

Strefa rozrywek wodnych W skład parku wodnego wchodzą: wieża zjeżdżalni składająca się z 6 różnych zjeżdżalni zamkniętych i otwartych oraz strefa basenów pod urzekającą kopułą dachu. Zjazd ze zjeżdżalni na oponie lub bez opony zapewnia niezapomniane wrażenia i pozwala właściwie ocenić swoje umiejętności i kondycję. Zjazd z olbrzymią prędkością najdłuższą zjeżdżalnią Bermudy o długości 212 m lub zjeżdżalnią Ekstremalna z mnóstwem zakrętów zapewniają odpowiednią dawkę adrenaliny.

Strefa basenów o niepowtarzalnych kształtach oferuje 1800 m² powierzchni do pływania w wielkim basenie, w którym dodatkowo ciało masują wyciekające ze skał kaskady, wodospady i prądy podwodne. Odpocząć można w cieniu dziewięciometrowych palm, a poprzez przeszkloną ścianę podziwiać widok na piękną panoramę uroczych brzegów Niemna. Zwolennicy aktywnego odpoczynku mogą zmagać się z morskimi falami w basenie albo wypróbować swoją kondycję, pływając wartką rzeką z prądem lub pod prąd.

Strefa 20 łaźni to oaza wypoczynku. Wszystkie łaźnie posiadają oryginalny wystrój. Codziennie istnieje możliwość skorzystania ze specjalnych programów łaźniowych wykorzystujących do maseczek ekologiczny miód oraz sól z Morza Czarnego; oferowane są też terapie zapachami: eukaliptusa, mięty, owoców cytrusowych i wielu innych. W łaźniach wyznaczonych do wypoczynku prywatnego można podarować sobie indywidualną maseczkę czekoladową lub na bazie alg morskich oraz program chłostania wantami, dobrany dla każdego indywidualnie. W strefie łaźniowej można też nabyć wanty i samodzielnie wykonać zabieg chłostania dla siebie lub dla bliskiej osoby. W dni wolne i święta można skorzystać ze specjalnych programów łaźniowych dla nagusów.

Strefa łaźni obejmuje 9 łaźni suchych (saun), 10 łaźni parowych oraz łaźnię turecką Hamam. Po zabiegach w łaźni można zregenerować siły w basenie, gdzie znajdują się zarówno kaskady i jacuzzi, jak też unikalny bar wodny, oferujący różnego rodzaju egzotyczne koktajle. Basen zewnętrzny, jacuzzi i lodowate wodospady o zimowej porze roku mile zaskoczą miłośników ostrych wrażeń, natomiast latem – doskonale orzeźwią. Basen muzyczny przenosi w świat medytacji i niespodziewanych doznań, prysznice poprawiają nastrój strumieniami – na przemian zimnej i ciepłej wody, a lodowa komnata sprawia szczególną przyjemność po zabiegu w łaźni. Ci, którzy chcą odzyskać siły, zapraszani są do pokoju relaksu, gdzie, leżąc na podgrzewanych leżakach, można orzeźwić się specjalnie przygotowaną herbatą łaźniową z mięty pieprzowej, listków brzozy oraz pokrzywy. Na scenie strefy łaźniowej występują profesjonalni tancerze, piosenkarze oraz inni artyści.

Snow Arena (dostępne w opcji 2)

Dla miłośników zimowych atrakcji i aktywnego spędzania czasu przygotowano szereg atrakcji – dzięki wyjątkowemu systemowi chłodzącemu nawet w gorące dni można cieszyć się jazdą na nartach oraz deskach snowboardowych. Na obszarze o powierzchni ok. 8 hektarów znajdują się trzy trasy zjazdowe, a łączna długość zjazdu przekracza 1100 metrów.


Kolej gondolowa (dostępne w opcji 2)

Kolej gondolowa łączy aquapark z kompleksem narciarskim. Długość trasy wynosi 1165 m, a maksymalna wysokość, na której poruszają się wagoniki, to 45 m. Oprócz szybkiego transportu kolej oferuje zapierające dech w piersiach widoki. Wagoniki są przeszklone od góry do dołu co umożliwia obserwację i filmowanie całej panoramy. Trasa kolejki wiedzie nad Niemnem.


W skrócie

Wiele atrakcji: wejście do aquaparku ze strefą rozrywki i strefą łaźni, karnet na kryty stok narciarski (3 trasy zjazdowe) i kolej gondolową

Groupon ważny do 19.11.2017 z wyłączeniem 10-12.11.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: wstęp do kompleksu łaźni tylko dla osób pełnoletnich.
Realizacja: w opcji 1. groupon należy wymienić na bilet w kasie Aquaparku; w opcji 2. należy okazać wydrukowany groupon we wszystkich obiektach, aby otrzymać bilet do Aquaparku, karnet narciarski oraz bilet powrotny na kolej gondolową.
Dodatkowe informacje, oferta obejmuje:
w opcji 1: 2-godzinny bilet do Aquaparku Druskininkai (strefa rozrywki oraz strefa łaźni)
w opcji 2: Pakiet 3w1 obejmuje: 4-godzinny bilet do Aquaparku (strefa rozrywki i strefa łaźni), 4-godz. karnet na kryty stok narciarski SnowArena, bilet powrotny na kolej gondolową łączącą aquapark ze stokiem
Poszczególne elementy Pakietu 3w1 mogą być wykorzystane przez różne osoby.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

81 zł od 46,99 zł
Rabat w wysokości: 42%
Oszczędzasz: 34,01 zł
Oferta ważna do: 19.11.2017, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Vilniaus al. 13-1, 66119 Druskininkai
ul. Vilniaus av. 13, 66165 Druskininkai
ul. Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, 67308 Druskininkai

Strona firmowa