Ciasta, torty, gofry, kanapki: 13,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej na menu w Cukiermanii – Słodko i Zdrowo (-30%)

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • menu dostępne na Facebooku
  • wyłączenia: napoje i alkohol

W skrócie

W menu np. ciasta, torty (także na zamówienie), produkty wegańskie i bez laktozy, tosty francuskie, kanapka z szynką dojrzewającą, gofry

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się z lokalem tel. 510 519 537 z 24-godzinnym wyprzedzeniem i podaj kod zabezpieczający grouponu. Za opakowanie na wynos może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi (w tym kaw).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher prezentowy. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-19, sob. 10-19, niedz. 10-18. Oferta dotyczy także dań zabieranych na wynos. Dla Klientów Groupon rabat 5% na wykonanie tortów i zakup kaw.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji grouponu z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

20 zł od 13,99 zł
Rabat w wysokości: 30%
Oszczędzasz: 6,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Nowy Świat 3/U2, 15-453 Białystok

Strona firmowa