Miesięczny karnet na zajęcia fitness za 49 zł i więcej opcji w Fitness Klubie Multifit (do -36%)

Szczegóły:

  • czas trwania zajęć: 50 minut
  • godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00-22:30, sobota: 08-20, niedziela: 09-18
  • karnet open na fitness: możliwość korzystania w godzinach otwarcia klubu 7 dni w tygodniu, bez żadnych ograniczeń czasowych, ze wszystkich zajęć grupowych, sprzętu siłowego oraz kardio. Dodatkowo w pakiecie analiza składu ciała
  • dostępne zajęcia: na stronie

W skrócie

Szeroka oferta zajęć fitness i jogi prowadzonych przez doświadczonych instruktorów w klimatyzowanej sali

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów klubu. Karnet open na fitness + siłownia aktywuje się od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego a jego ważność upływa z ostatnim dniem danego miesiąca.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opłata za wyrobienie karty 35 zł, płatne na miejscu. W przypadku przedłużenia karnetu dla klientów Groupon prezent niespodzianka. Nabywcy karnetów open mogą korzystać w godzinach otwarcia klubu 7 dni w tygodniu, bez żadnych ograniczeń czasowych, ze wszystkich zajęć grupowych, sprzętu siłowego oraz kardio. Dodatkowo w pakiecie analiza składu ciała. W przypadku karnetu na 1 miesiąc (opcja 1), karnet umożliwia skorzystanie z zajęć grupowych 1 x w tygodniu z jednoczesną możliwością skorzystania w tym dniu z sprzętu siłowego oraz kardio, dodatkowo w pakiecie jest analiza składu ciała. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00-22:30, sobota: 08-20, niedziela: 09-18.. Rezerwacja nie jest wymagana. Numer kontaktowy do klubu: 85 741 50 70 lub 517 850 906.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

69 zł od 49 zł
Rabat w wysokości: 28%
Oszczędzasz: 20 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Mickiewicza 44, 15-223 Białystok

Strona firmowa