Zabieg laserowej korekcji wzroku jedną z trzech metod od 1999 zł w Laguna Medical w Gdyni

Zadbaj o to, by nie umknął Ci żaden szczegół – dzięki dzisiejszemu grouponowi poprawisz ostrość widzenia podczas wizyty w Laguna Medical w Gdyni.

Wybierz 1 z 2 opcji:

Zabieg laserowej korekcji wzroku metodą standard Wavefront Optimized: EBK, TRANS PRK, LASEK

  • 1999 zł za zabieg na jedno oko,
  • 3999 zł za zabieg na dwoje oczu. 

Na miejscu możliwość wykonania zabiegu spersonalizowanego, dostosowanego indywidualnie do potrzeb pacjenta. Wszystkie wskazania i możliwe opcje zostaną przedstawione w trakcie badania kwalifikacyjnego.

Laserowa korekcja wzroku jest jedną z najpopularniejszych metod eliminacji wad wzroku i pozwala na trwałe zrezygnowanie z noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Korekcja poprzedzona jest konsultacją, podczas której lekarz decyduje o kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Sam zabieg przeprowadzany jest bardzo szybko, a dzięki miejscowemu znieczuleniu pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Godzinę po zabiegu można wrócić do domu. Ostrość widzenia poprawia się z każdą godziną i następnego dnia wynosi już zwykle 90%. Prowadzenie samochodu czy lekka praca możliwe są już po 24 godzinach. 

Warto dodać, że lekarze z Laguna Medical na początku zeszłej dekady jako pierwsi na Pomorzu rozpoczęli wykonywanie zabiegów laserowej korekcji wad wzroku. Przez ten czas zmieniała się aparatura, techniki zabiegowe i pojawiały się nowe możliwości, a wraz z tymi zmianami coraz większą perfekcję osiągał zespół Laguna Medical. Centrum dysponuje najnowszym sprzętem diagnostycznym i jako jedyny ośrodek na północy Polski posiada wysokospecjalistyczny, zintegrowany sprzęt do dokładnej oceny rogówki i przedniego odcinka oka OCT VisanteOmni firmy Zeiss. Zabiegi laserowej korekcji są wykonywane na najnowszym i najszybszym laserze excimerowym amerykańskiej firmy Alcon- WaveLight EX500. Precyzję zabiegów gwarantuje nowoczesna i dokładna stacja diagnostyczna m.in. WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO™.


W skrócie

Zabieg korygujący krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm, bezpłatna wizyta kontrolna po zabiegu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.. Kwalifikacja do zabiegu w cenie 200 zł (płatne w dniu kwalifikacji) - jest to wizyta obligatoryjna. W cenie Grouponu Pacjent otrzymuje antybiotyk (w postaci kropli), osłonki ochronne do stosowania na noc, a także 1 wizytę kontrolną (dzień po zabiegu). Przed zakupem sprawdź przeciwwskazania. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 710 12 99 lub 607 133 977 od pon. do pt. w godz. 9-16 w ciągu 1 miesiąca od zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

od 1999 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia, pomorskie

Strona firmowa