Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 99,99 zł za skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzację i plan leczenia
  • 139,99 zł za skaling, polerowanie lub piaskowanie, fluoryzację, plan leczenia i bon wart 100 zł do wykorzystania przy kolejnej wizycie

Pierwszym etapem wizyty jest skaling – zabieg usuwania kamienia przy pomocy ultradźwięków. Piaskowanie, czyli strumień płynącego pod ciśnieniem specjalnego stomatologicznego piasku, likwiduje nagromadzony osad i przebarwienia. Specjalista może też wypolerować zęby, aby oczyścić powierzchnie z nalotów i przebarwień oraz nadać im zdrowy połysk. Na koniec estetycznej kuracji zęby zostają pokryte fluorem, dzięki któremu szkliwo staje się mocniejsze i mniej podatne na próchnicę.


W skrócie

Zabiegi o działaniu przywracającym naturalną biel zębów, redukującym kamień nazębny i osad oraz wzmacniającym szkliwo

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Usługi obejmujące groupon nie są realizowane w trakcie epidemii z uwagi na obowiązujące obostrzenia.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości bonu w opcji 2. konieczna dopłata.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 128 840 z podaniem kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 99,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Sobieskiego 3, 15-062 Białystok, PODLASKIE
ul. Żurawia 14, 15-540 Białystok, PODLASKIE

Strona firmowa