Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 15-40 min (zależy od badanego obszaru), wraz z przygotowaniem: 30-60 min
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania/zabiegu: płyta CD + opis w wersji papierowej
  • wywiad z pacjentem przed badaniem

Badanie metodą rezonansu magnetycznego wykorzystuje pole magnetyczne i fale radiowe do szczegółowego obrazowania ludzkiego ciała. Podczas trwania badania pacjent leży wewnątrz aparatu, a pole magnetyczne wraz z generowanymi falami radiowymi wpływa na zachowanie cząsteczek wody w ciele, co pozwala na tworzenie precyzyjnych obrazów struktur anatomicznych: tkanek miękkich, serca, mózgu, stawów kręgosłupa.

Więcej informacji na temat rezonansu magnetycznego przeczytać można na stronie www.primemed.com.pl/pytania-i-odpowiedzi.


W skrócie

Badanie rezonansem magnetycznym umożliwia diagnostykę planową i profilaktyczną chorób ośrodkowego układu nerwowego oraz zmian nowotworowych

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 529 822‬. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Badanie nie obejmuje ceny kontrastu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
400 zł od 349 zł
Rabat w wysokości: 12%
Oszczędzasz: 51 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Rzemieślnicza 40 lokal U21, 15-773 Białystok

Strona firmowa