Do 35% zniżki na: Diagnostyka w firmie Check Service Elektronika Pojazdowa Piotr Osojca

Diagnostyka Komputerowa-odczyt błędów

Usługa polega na wykonania diagnostyki komputerowej- odczytu błędów wszystkich obecnych systemów, a jej wykonanie potwierdzone jest czytelnym wydrukiem z listą usterek występujących w pojeździe

Usługa wykonywana jest na miejscu w warsztacie.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość odpłatnego usunięcia usterki wynikającej z odczytu błędów w trakcie trwania wizyty (to nie zawsze możliwe) lub po wcześniejszym umówieniu wizyty.


W skrócie

Odczyt błędów wykonany jest przy użyciu testera firmy będącej liderem branży motoryzacyjnej.

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 604 478 330. Ograniczona dostępność w dni ustawowo wolne od pracy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Konieczne wcześniejsze umówienie wizyty. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
99 zł od 64 zł
Rabat w wysokości: 35%
Oszczędzasz: 35 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Gałczyńskiego 10, 32-626 Jawiszowice

Strona firmowa