Polsko-amerykańskie rodeo smaków: uczta dla 2 osób od 99,99 zł i więcej w restauracji Polskie Ranczo

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polsko-amerykańska
  • w ofercie uczta dla 2 osób

Uczta 1:

  • Zupa: Zupa z gwoździa (kociołek dla dwojga)
  • Danie do wyboru: Świąteczny schabowy na smalcu z ziemniaczkami opiekanymi i kapustą zasmażaną lub Grillowany indyk na soczewicy z warzywami i sosem serowym
  • Deser: Lody z gorącymi malinami
  • Napój: Dzbanek wody z cytryną

Dania kuchni amerykańskiej i polskiej? Stek z rostbefu lub żeberka BBQ? 3 lub 4-daniowa uczta? To i wiele więcej czeka restauracji Polskie Ranczo w Bestwince. Prezentowana na stronie Groupon.pl oferta to wybrana uczta dla 2 osób, którą cieszyć się można w gronie bliskich lub rodziny. Głównym punktem uczty jest danie główne, którym mogą być medaliony z polędwicy, grillowany indyk lub schabowy na smalcu. Na sam koniec, w obu wariantach, serwowany jest deser lodowy z gorącymi malinami, który dodatkowo osłodzi pobyt w Polskim Ranczo.


W skrócie

Restauracja przeszła rewolucję pod okiem słynnej restauratorki, w menu klasyki kuchni rodem z Dzikiego Zachodu oraz polskie specjały

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Uczta realizowana wyłącznie na wynos w czasie zamknięcia restauracji dla Gości.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja ma prawo do odmowy realizacji oferty groupon w uzasadnionych przypadkach (święta, rezerwacja lokalu itp.) informując o tym gości w trakcie rezerwacji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 214 16 90 z podaniem kodu zabezpieczającego z min.24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

134 zł od 99,99 zł
Rabat w wysokości: 25%
Oszczędzasz: 34,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Dworkowa 18, 43-512 Bestwinka

Strona firmowa