Bilet na dowolnie wybrany spektakl od 19,99 zł w Teatrze Ochoty (do -36%)

Oferta

 • Bilet na dowolnie wybrany spektakl z listy udostępnionych:
  • Księżycowo
  • Stalker.Interpretacja
  • roz/Czarowanie
  • Prawiek
  • Life is cruel people are bad
 • Repertuar dostępny tutaj
 • Gdzie: Teatr Ochoty

„Księżycowo”

Interaktywny spektakl dla rodzin z dziećmi do 2 roku życia inspirowany naturą i architekturą wyspy Lanzarote oraz twórczością Cèsara Manrique.

Stalker. Interpretacja

Antoni Ferency, młody dramatopisarz i reżyser tworzy metateatralny spektakl rozgrywający się pod koniec XXI wieku w jednym z najmniejszych i najnowocześniejszych stołecznych teatrów. Widzowie zostają wprowadzeni w pracę aktorów przygotowujących interpretację filmu „Stalker” Andrieja Tarkowskiego.

roz/CZAROWANIE

„Dawno, dawno temu” oraz „żyli długo i szczęśliwie” to zdania zapisane w pamięci każdego z nas. Baśnie uczyły w dzieciństwie o sile miłości, przyjaźni i odwagi. Nawet te przepełnione okrucieństwem podpowiadały, że cierpieć będą tylko ci, którzy zgrzeszyli.


W skrócie

Dowolnie wybrane, oryginalne i stworzone przez młodych twórców spektakle to okazja do spędzenia kulturalnego wieczoru dla nawet 4 osób

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy wymienić wydrukowany groupon na bilet w kasie biletowej najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Wymagana rezerwacja telefoniczna lub mailowa w godzinach otwarcia kasy: 535 395 513, [email protected]
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Liczba rezerwacji na wybrany spektakl w ramach kuponów groupon jest ograniczona.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

30 zł od 19,99 zł
Rabat w wysokości: 33%
Oszczędzasz: 10,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Reja 9, 02-053 Warszawa

Strona firmowa