Od 13,99 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP


Oferta

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.


Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Okazja, by zobaczyć między innymi filmy:

 • „Joker”

Historia Jokera – jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC. Kontrowersyjne studium postaci pokazuje, jak doszło do tego, że komik stał się psychopatycznym mordercą.

 • „(Nie)znajomi”

Polska wersja hitu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” pełna zabawnych i wzruszających scen. Na ekranie m.in. Michał Żurawski, Tomasz Kot, Łukasz Simlat i Maja Ostaszewska.

 • „Był sobie pies 2”

Kolejna część kinowego hitu dla małych i dużych widzów. Bailey dostaje od Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką. W nowych wcieleniach psi bohater pomaga swojej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i pogodzić skłóconą rodzinę.

 • „Czarownica 2”

Angelina Jolie powraca na wielki ekran jako jedna z najbardziej fascynujących postaci Disneya. Diabolina i dorosła już Aurora wspólnie będą musiały stanąć do walki, aby ocalić wrzosowiska i ich mieszkańców.

 • „Ślicznotki”

Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”. Kiedy dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku, postanawiają wykorzystać swój urok, aby odzyskać pieniądze. W roli głównej m.in. Jennifer Lopez.

 • „Bliźniak”

Elitarny płatny zabójca, który pracuje dla korporacji, postanawia przejść na emeryturę. Jego pracodawcy decydują się zlikwidować mężczyznę, wysyłając w tym celu jego młodszego klona, który potrafi przewidzieć każdy jego ruch.

 • „Boże ciało”

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia chłopaka, który podczas pobytu w zakładzie poprawczym przechodzi duchową przemianę. Po warunkowym zwolnieniu zaprzyjaźnia się z miejscowym proboszczem, a pod jego nieobecność zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku.

 • „Obywatel Jones”

Młody dziennikarz Gareth Jones, który zyskał sławę, pisząc artykuł o swoim spotkaniu z Adolfem Hitlerem, postanawia poruszyć kolejny wielki temat i odkrywa prawdę o stalinowskim reżimie, brutalnie tłumioną przez sowieckich cenzorów. Swoimi odkryciami dzieli się z młodym, aspirującym pisarzem – George’em Orwellem.

 • „O yeti!”

Mieszkająca w Szanghaju Yi spotyka młodego Yeti. Wraz z przyjaciółmi organizuje niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny w Himalajach. Ich podróż śledzi milioner marzący o schwytaniu Yeti oraz dr Zara, która pragnie, by Yeti wrócił bezpiecznie do domu.

 • „Angry Birds 2 Film”

Czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi nielotami, a także sprytnymi Zielonymi Świnkami. Wszyscy łączą siły, kiedy na horyzoncie pojawia się wróg.

 • „Ikar. Legenda Mietka Kosza”

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego geniusza fortepianu. Gdy Mietek (Dawid Ogrodnik) traci wzrok jako dziecko, matka oddaje go do ośrodka, gdzie chłopiec uczy się opowiadać świat za pomocą muzyki. Lata ćwiczeń przekładają się na ogromne sukcesy.

 • „Czarny mercedes”

Ekranizacja powieści Janusza Majewskiego w reżyserii samego autora. Pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść sensacyjna o miłości, zbrodni i zabójczej namiętności. W rolach głównych m.in. Artur Żmijewski, Andrzej Zieliński, Maria Dębska, Bogusław Linda, Sonia Bohosiewicz, Danuta Stenka, Marian Opania, Wiktor Zborowski.

 • „Ad Astra”

Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza w galaktykę, aby odnaleźć zaginionego dwadzieścia lat wcześniej ojca. Jakie sekrety odkryje podczas swojej podróży?

 • „Polityka”

Film utrzymywany na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy przedstawia środowisko wzbudzające skrajne emocje. Polska scena polityczna trafiła pod lupę Patryka Vegi.

 • „Rodzina Addamsów”

Losy słynnej rodziny Addamsów tym razem w wersji animowanej. Po przeprowadzce do innego miasta Addamsowie muszą stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. I przygotować się do wielkiej, rodzinnej uroczystości.

 • „Zombieland: kulki w łeb”

Druga część popularnej komedii o zombie z dużą dawką czarnego humoru. Tym razem akcja toczy się w okolicach Białego Domu. Na dużym ekranie z zombie po raz kolejny walczyć będą: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone oraz Abigail Breslin.

Pełny repertuar dostępny tutaj.


Jak można ciekawie spędzić czas wolny ze znajomymi i rodziną? Z odpowiedzią przychodzi oferta na bilety do Multikina. Bez względu na pogodę, sale kinowe są miejscem, gdzie można wygodnie usiąść i przenieść się w zupełnie inny świat.

Multikino oferuje seanse dla dzieci i dorosłych, filmy familijne, budzące dreszcz grozy horrory, emocjonujące filmy akcji, bawiące do łez komedie czy trzymające w napięciu thrillery. Oprócz premier filmowych na miejscu obejrzeć można pokazy w technologii VR (Virtual Reality). Seanse VR by Samsung dostępne są w kinach: Multikino Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin oraz Poznań Malta.

Repertuar obejmuje także koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych czy transmisje oper i baletu w jakości HD.

Specjalnie z myślą o kobietach stworzono cykl „Kino Na Obcasach”, a dla rodziców z małymi dziećmi „Multibabykino” oraz poranki dla najmłodszych (w weekendy). Dla szkół przygotowano bogaty program pod nazwą Akademia Filmowa Multikina.


W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina lub on-line na www.multikino.pl. Realizacja online dotyczy biletów VIP oraz biletów standardowych
3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W celu realizacji on-line wejdź na www.multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij „Kupuję bilety” i podaj kod grouponu w polu „Kod voucher”. Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub przez cały tydzień na miejsca standardowe, miejsca VIP oraz SuperVIP. Brak miejsc VIP w kinach: Kielce. W kinie Poznań Stary Browar, Poznań Malta i Warszawa Młociny wszystkie fotele SuperVIP (obowiązują groupony standardowe), w Łodzi i Pruszkowie – dostępne miejsca VIP (groupony standardowe) i SuperVIP (groupony VIP). Każdy bilet VIP może zostać wykorzystany w ramach miejsca standardowego.
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Kielce, Poznań 51, Wrocław, Sopot, Szczecin, Tychy, Zabrze
Grupa 2: Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów
Grupa 3: Bydgoszcz, Elbląg, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Warszawa Młociny, Włocławek, Zgorzelec,
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Pruszków (ważne również we wszystkich kinach w Polsce)
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 30.11.2019.

od 13,99 zł
Oferta ważna do: 21.11.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk
ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
ul. Marszałka Focha 48, 85-070 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE
ul. Warszawska 26, 25-317 Kielce
ul. Legionów 83, 43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sobieskiego 14 A, 84-230 Rumia
ul. Plac Grunwaldzki 22, 50-384 Wrocław
ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa
ul. Pułaskiego 10/12, 87-800 Włocławek
ul. Juliana Tuwima 26, 10-748 Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
ul. Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno
ul. Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź
ul. Al. KEN 60, 02-777 Warszawa
ul. B Chrobrego 1, 44-200 Rybnik
ul. Boh. Monte Cassino 63, 81-767 Sopot
ul. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin
ul. Gdańska 18, 41-800 Zabrze
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
ul. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
ul. Królowej Jadwigi 51, 61-872 Poznań
ul. Szczecińska 57, 76-218 Słupsk
ul. Armii Krajowej 52a, 59-900 Zgorzelec
ul. Jana Pawła II 16/18, 43-100 Tychy
ul. B Chrobrego 1, 26-609 Radom
ul. Stanisława Dąbka 152, 82-300 Elbląg
ul. Dobrego Pasterza 128, 31-416 Kraków
ul. Abpa A. Baraniaka 8, 61-131 Poznań
ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 36, 20-400 Lublin
ul. Głębocka 15, 03-287 Warszawa
ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice

Strona firmowa