Tajemnica Ciemności – godzinny bilet za 25,99 zł (zamiast 32 zł)

Szczegóły:

  • dni i godziny otwarcia: codziennie od 12:00 do 21:00
  • czas zwiedzania: 45-75 min w zależności od wieku, możliwości i preferencji

Tajemnica Ciemności to ścieżka edukacyjna, która składa się z 5 całkowicie zaciemnionych, inspirująco zaaranżowanych przestrzeni, które pozwalają doświadczyć sposobu funkcjonowania osób niewidomych. Odwiedzający muszą poznawać rzeczywistość wszystkimi zmysłami z wyjątkiem wzroku. Spacer ten pozwala obudzić w sobie empatię i inne spojrzenie na świat. Wszystko to odbywa się pod opieką niewidomego edukatora – osobę aktywną zawodowo i społecznie, pełną pasji i zaangażowania.

Godzina z jednym z niewidomych Przewodników może zmienić życie. Interaktywna przestrzeń i całkowita ciemność, to codzienne życie z innej perspektywy. Jest to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, randkę w ciemno lub wyjście firmowe.


W skrócie

Spacer po całkowicie zaciemnionej przestrzeni edukacyjnej to niecodzienna okazja, by przekonać się o niezwykłych możliwościach zmysłów

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 630 631. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
32 zł od 25,99 zł
Rabat w wysokości: 18%
Oszczędzasz: 6,01 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Mikołowska 44, 40-065 Katowice

Strona firmowa