48,99 zł za 2 bilety na Niewidzialną Wystawę w Millennium Plaza i więcej opcji (do -36%)

Szczegóły:

  • godzina z jednym z niewidomych Przewodników, która może zmienić Twoje życie!
  • interaktywna przestrzeń i całkowita ciemność - Twoje codzienne życie z innej perspektywy!
  • świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, randkę w ciemno lub wyjście firmowe!
  • idealna opcja na edukacyjny czas lata w mieście - zapraszamy dzieci od 9 roku życia z opiekunami.

WAŻNE! Niewidzialna Wystawa działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi. Zapraszamy gości wyłącznie w maseczkach. Zapewniamy dezynfekcję, rękawiczki i… wspaniale spędzony czas!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.niewidzialna.pl


W skrócie

Niewidzialna Wystawa to niezwykła podróż w świat całkowitej ciemności! Poznaj moc ukrytą w zmysłach słuchu, dotyku i węchu.

Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://niewidzialna.pl/. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i okaż przy kasie. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Na wystawę należy przybyć z min. 15-minutowym wyprzedzeniem. Podczas 1 wizyty można wykorzystać dowolną liczbę grouponów, w zależności od dostępności miejsc w grupie. Wystawa dla osób powyżej 8. roku życia. Możliwość zwiedzania w j. angielskim (po wcześniejszym ustaleniu, konieczne zebranie pełnej grupy). Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem wystawy. Dodatkowe informacje na stronie www oraz mailem: [email protected] Godziny otwarcia: pon.-pt. 12-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19), sob., niedz. 10-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta przeznaczona dla grup maks. 4-osobowych. Groupon ważny do 23/09/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
68 zł od 48,99 zł
Rabat w wysokości: 27%
Oszczędzasz: 19,01 zł
Oferta ważna do: 22.09.2021, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa

Strona firmowa