Od 10,99 zł: bilet do papugarni Carmen

Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni:

  • 10,99 zł za 1 bilet ulgowy
  • 13,99 zł za 1 bilet normalny

Bilety ulgowe: dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu opcji 1. i opcji 2.

Gdzie można rodzinnie spędzać czas przy każdej pogodzie, nawet, gdy na dworze deszcz czy mróz? Z pomocą przychodzi oferta na bilet do papugarni Carmen, która jest miejscem dla małych i dużych. Pozwala poczuć nutę egzotyki, a przy tym umożliwia przeżycie niezwykłej przygody dzięki spotkaniu z tropikalnymi ptakami.

Pierwsza Papugarnia Carmen powstała w 2016 roku w Szczecinie i szybko stała się jedną z najczęściej odwiedzanych lokalnych atrakcji. Aktualnie obecna jest też w takich miastach, jak Warszawa, Łódź i Katowice.

W papugarniach mieszkają papugi należące do 30 różnych gatunków. Wśród nich spotkać można Koku (papuga z gatunku konura słoneczna, pochodząca z Ameryki Północnej), Bolka i Lolka (papugi z gatunku ara ararauna; pochodzą z Ameryki Południowej), Carmen (przedstawicielka gatunku ara chloropterus – ara zielonoskrzydła, należy do drugiego pod względem wielkości gatunku papug na świecie) czy Mr. White’a (należy do pochodzącego z okolic Indonezji endemicznego gatunku papug kakadu białych cacatua alba). Papugi różnią się wielkością, ubarwieniem i charakterem – warto poznać je wszystkie, zanim znajdzie się swojego ulubieńca.

Papugarnia Carmen

Miłośnicy tropikalnych ptaków mają okazję przeżyć niezwykłą przygodę i w niecodzienny sposób poszerzyć swoją wiedzę na temat papug. Papugarnia Carmen powstała dzięki pasji właściciela i miłości do barwnych, tropikalnych ptaków. Dla małych i dużych zwiedzających to unikalna okazja, by z bliska zobaczyć wiele gatunków najróżniejszych papug z całego świata, dotknąć ich, a nawet nakarmić.

Papugarnia to miejsce idealne nie tylko do spędzenia czasu z rodziną, ale także do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka i wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach oraz warsztatach edukacyjnych.


W skrócie

Papugarnia to ponad 500 m² przestrzeni dla odwiedzających i 40 gatunków ptaków z hodowli z całego świata

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta dostępna od poniedziałku do czwartku.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 090 080.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

od 10,99 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Sterlinga 26, 90-212 Łódź

Strona firmowa