Od 19,99 zł: bilety do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni (do -38%)

Szczegóły:

  • godziny otwarcia: wt. - pt. w godz. 9-18, sob. - niedz. w godz. 10-19

Wśród atrakcji:

  • Kierunek Zdrowie – wystawa składa się z czterech stref tematycznych, które łączą to, co najważniejsze dla zachowania zdrowia, dla podejmowania działań je zachowujących i ratujących. Jedną z nich jest strefa Styl życia, której stanowiska w ciekawy i angażujący sposób zachęcą do podejmowania małych, ale niezmiernie ważnych kroków w życiu – od umiarkowanej i częstej aktywności fizycznej po odpowiednie odżywianie się. Z kolei eksponaty połączone tematyką profilaktyki w różny, ale tak samo fascynujący sposób, uwrażliwią młodszych i starszych gości na działania, które mogą podjąć w celu zapobiegania chorobom. Część wystawy została poświęcona emocjom i ich wpływowi na zdrowie. Nie bez znaczenia jest również Strefa pierwszej pomocy, czyli zagadnienie, którego znajomość jest niezwykle ważna już od najmłodszych lat.

  • Hydroświat: konstruując i wprawiając w ruch skomplikowane mechanizmy, goście poznają działanie m.in. śluzy, tamy czy śruby Archimedesa.

  • Niewidoczne siły: interaktywna ekspozycja przybliżająca naturę dźwięku oraz istotę elektryczności i magnetyzmu.

  • Akcja: człowiek: jak funkcjonują zmysły i czy potrafią oszukać człowieka? W tej strefie goście mogą przeprowadzić wirtualną operację i sprawdzić, jak będą wyglądać za 30 lat.

  • Drzewo życia: m.in. możliwość doświadczenia trzęsienia ziemi oraz przekonania się, w jaki sposób widzą zwierzęta.


W skrócie

Jedno z pierwszych w Polsce centrów nauki, które łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu

Groupon ważny do 30.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Centrum Nauki Experyment jest nieczynne w okresie 24.12-26.12.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon należy wymienić w kasie na bilet. Brak możliwości rezerwacji, groupon realizuje się w dniu wizyty wymieniając go w kasach na bilet. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom powyżej 2 lat, młodzieży uczącej się do 26 roku za okazaniem ważnej legitymacji, osobom z niepełnosprawnością (bez względu na wiek), seniorom 65+. Groupon nie obejmuje wydarzeń dodatkowo płatnych. Wejście do Centrum Nauki EXPERYMENT uzależnione jest od liczby osób przebywających na terenie obiektu w danej chwili. W przypadku kompletu gości na sali, konieczne będzie oczekiwanie na zwolnienie się wolnych miejsc na Sali wystawowej. Realizacja grouponu jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu Wystawy Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, którego treść dostępna jest na stronie oraz na miejscu w Centrum. Dzieci do 12 roku życia mogą przebywać na terenie Centrum wyłącznie pod opieką dorosłych. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

32 zł od 19,99 zł
Rabat w wysokości: 38%
Oszczędzasz: 12,01 zł
Oferta ważna do: 26.12.2018, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Strona firmowa