Od 34,99 zł: bilet na nocne widowisko plenerowe „Orzeł i Krzyż – Zwycięskie Powstanie” w Parku Dzieje 

„Orzeł i Krzyż – Zwycięskie Powstanie”

Jedno z największych w Polsce widowisk plenerowych, które opowiada o historii Polski, odgrywanej na plenerowej scenie wielkości sześciu piłkarskich boisk. Niemal 400 aktorów, spektakularne efekty specjalne z wykorzystaniem wody, poruszająca muzyka, mappingi oraz wyjątkowa gra światłem.

Widowisko „Orzeł i Krzyż – Zwycięskie Powstanie” to niezwykła podróż do czasów Powstania Wielkopolskiego, które koncentrować się będzie na głównych wydarzeniach militarnych. W programie strajk dzieci wrzesińskich, wóz Drzymały i okazja by zobaczyć szaleństwo, jakie ogarnęło mieszkańców Poznania po przemówieniu Paderewskiego. Twórcy przedstawienia zadbają o atrakcyjną formę przekazania historii

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Dodatkowe informacje:

 • Jak dojechać na widowisko:
  • Samochodem: wjeżdżając do Murowanej Gośliny ulicą Poznańską należy skręcić w ulicę Fiołkową (przy stacji Orlen). Dojazd do Parku Dzieje jest oznaczony w widoczny sposób. Parking dla odwiedzających jest darmowy. Oddalony o około 400 m od trybun. Osobom z niepełnosprawnością jest udostępniony wjazd na parking specjalny (należy o tym wcześniej poinformować park).
  • Koleją: dojazd do Parku Dzieje możliwy pociągami Kolei Wielkopolskich z dworca Poznań Główny do stacji „Zielone Wzgórza’’ poprzez standardowe połączenia w kierunku na Gołańcz. Bilet tam i z powrotem w promocyjnej cenie 5 zł i obejmuje on połączenia po godzinie 17 z Poznania w kierunku Gołańcz/Wągrowiec oraz powrót pociągiem „Orzeł”, który odjeżdża ze stacji „Zielone Wzgórza” 30 minut po widowisku (godz. 23:45).
  • Autobusem: dojazd możliwy również autobusami MPK i Transkom, najbliższy przystanek do Parku to „Murowana Goślina/Modrzewiowa NŻ”. Należy sprawdzić autobus powrotny lub ewentualnie powrót koleją. Widowisko kończy się ok. godz. 23. Autobusy: 341, 342, 348.
 • ważne:
  • między parkingami (samochodowym i przy PKP), a Parkiem Dzieje będzie kursować specjalny bus dla osób starszych lub z niepełnosprawnością
  • należy zabrać ze sobą odpowiedni strój: widowisko odbywa się wieczorem w plenerze, dlatego warto przygotować ciepłe ubranie oraz osłonę przed deszczem (nieprzemakalną narzutę, kurtkę lub palto)
  • w trosce o zapewnienie wszystkim gościom maksymalnej widoczności, otwieranie parasoli na trybunie, używanie aparatów i kamer z lampami błyskowymi i jasnym wyświetlaczem jest zabronione

W skrócie

Widowisko historyczne „Orzeł i Krzyż” to niemal 400 wolontariuszy, wiele historycznych postaci, efekty specjalne, gra światłem i więcej

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: konieczna jest wymiana grouponu na bilet przez stronę bileteria.parkdzieje.pl/groupon, na której należy wpisać kod grouponu. Wymiana do końca 30.04.2019r.
3. Weź ze sobą otrzymany bilet.
Dodatkowe informacje:< bilet ulgowy przysługuje: młodzieży uczącej się (do 26. roku życia), seniorom od 65 roku życia, posiadaczom Karty Dużej Rodziny, osobom z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 01.02.2019 do 30.04.2019.

60 zł od 34,99 zł
Rabat w wysokości: 42%
Oszczędzasz: 25,01 zł
Oferta ważna do: 29.04.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Bracka 9, 62-095 Murowana Goślina, WIELKOPOLSKIE

Strona firmowa