Jednodniowy bilet indywidualny (59 zł) lub rodzinny (od 118 zł) w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku (do -50%)


Bilet jednodniowy indywidualny lub rodzinny – ważny do 31.10.2020


  • Całodzienna zabawa na wszystkich atrakcjach w tematycznym parku rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie
  • Bilet rodzinny dotyczy maksymalnie 2 osób dorosłych oraz dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia
  • Groupon ważny od momentu zakupu do 31.10.2020 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia parku

Dodatkowe informacje:

  • bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu (dodatkowo płatne Game Room, Loteria, interaktywne gry Fair Games) – należy sprawdzić harmonogram otwarcia atrakcji
  • dzieci, które nie ukończyły 3 lat – wstęp za 1 zł
  • parking główny płatny 10 zł
  • przed wizytą w parku należy sprawdzić kalendarz otwarcia

Możliwość zakupu promocyjnego obiadu w cenie 20 zł w lokalu Pod Zielonym Pazurem znajdującego się w Jamie Bazyliszka. Do wyboru dwa dania:

  1. Nuggetsy, frytki, surówka + kompot

  2. Paluszki rybne, frytki, surówka + kompot

W celu z skorzystania konieczne jest odebranie opaski w infocentrum. Opaska ta upoważnia do zakupu dania w promocyjnej cenie. Więcej szczegółów w infocentrum.


W ramach oferty


Nowość 2020! Dolina Jagi– wodna atrakcja dla całej rodziny. To okazja by przenieść się do słowiańskiej krainy i wyruszyć w podróż rwącą rzeką w miedzianym kociołku Baby Jagi. Dolina Jagi skrywa w sobie największe tajemnice Legendii. To miejsce, gdzie w dawnych czasach nadprzyrodzone siły niemal zniszczyły wszelką działalność człowieka i przez setki lat nikt nie mógł go odkryć.

Bazyliszek – uznany za najlepszą rodzinną atrakcję 2018 roku w Europie wg branży rozrywkowej. Urządzenie umożliwia zabawę i rywalizację dla całej rodziny, gdyż nie posiada limitów wieku i wzrostu. Specjalne 6-osobowe wagoniki zabierają gości w świat Bazyliszka, a celem wyprawy jest jego pokonanie podczas interaktywnej rozgrywki przypominającej laserowy paintball.

Lech Coaster – zapierający dech w piersiach rollercoaster o imponujących parametrach: 40 m wysokości, prędkość 95 km/h, 4 inwersje, czas przejazdu 104 s. To nie tylko wyjątkowe wrażenia podczas jazdy, ale również tematyka nawiązująca do czasów powstania państwa polskiego.

Legendia Flower – 36 pięknych kwiatowych gondoli diabelskiego młyna zabierze gości w podróż na 40 m wysokości. To jeden z najlepszych punktów widokowych, z którego rozpościera się widok na aglomerację śląską.

Diamond River –12-osobowa łódź zabiera gości w podróż magiczną górską rzeką, w trakcie której przeżyją oni zjazd z dwóch wież o wysokości 8 i 12 metrów. W trakcie 10-minutowego przejazdu przemierzyć można magiczny świat pełen krasnali, które na co dzień trudzą się wydobyciem diamentów z górskich kopalni.

Dream Flight Airlines – dzięki tej atrakcji marzenie o podniebnym locie może być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wsiąść do jednego z barwnych samolotów, które wielu mieszkańców Polski pamięta, jako Samoloty Duże. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja, która towarzyszy zabawie w Śląskim Wesołym Miasteczku od początku jego istnienia.

Pozostałe atrakcje Legendii zobaczyć można tutajW skrócie

Prawdziwie magiczne miejsce w samym centrum aglomeracji śląskiej, pełne niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny

Groupon ważny do 31.10.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. W biletach rodzinnych, maksymalnie 2 osoby dorosłe. Limit wieku dzieci w pakietach rodzinnych - 12 lat. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu należy udać się do Infocentrum i wymienić groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany na odpowiednią liczbę biletów wstępu. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Godziny i dni otwarcia obiektu można sprawdzić na https://www.legendia.pl/info/godziny-otwarcia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

119 zł od 59 zł
Rabat w wysokości: 50%
Oszczędzasz: 60 zł
Oferta ważna do: 30.10.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plac Atrakcji 1, 41-500 Chorzów

Strona firmowa