Od 14,30 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP

Oferta

Bilety na dowolny film 2D w kinach sieci Cinema3D w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Grupy kin:


ceny

Oferta ważna:

  • na miejsca standardowe / miejsca VIP / SuperVIP
  • od poniedziałku do czwartku / przez cały tydzień
  • w wybranej grupie kin
  • na filmy 2D
  • do 31.03.2022

Fotele VIP w Cinema 3D:

  • luksusowe fotele
  • usytuowane w najlepszych rzędach sal kinowych
  • zapewnienie doskonałej widoczności obrau oraz odbioru efektów dźwiękowych
  • dostępne w kinach Cinema3D Gorzów Wielkopolski, Mielec, Tarnów, Głogów

Polecane filmy:


plakaty

„Dom Gucci”

Film inspirowany historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną? W rolach głównych Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci) i Salma Hayek (Pina Auriemma).

„Powrót do tamtych dni”

Początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletniego Tomka wychowuje mama, bo ojciec wyemigrował do USA. Pewnego dnia nieoczekiwanie staje w drzwiach mieszkania z naręczem prezentów. Rodzinna sielanka nie trwa długo, gdyż okazuje się, że mężczyzna walczy z silnym uzależnieniem od alkoholu.

„West Side Story”

Słynny broadwayowski musical w nowej odsłonie – tym razem w reżyserii Stevena Spielberga. Zdobywca Oscara zabiera widzów w podróż w czasie do roku 1957 i pozwala poczuć uroki młodzieńczej miłości, a także dreszcz emocji towarzyszący rywalizacji nowojorskich gangów ulicznych. Film zyskał uznanie krytyków – niektórzy uznali go za lepszy od wersji z 1961 roku.

„Spider-Man. Bez drogi do domu”

Trzecia część serii o człowieku-pająku. Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider-Mana skrywa się Peter Parker, superbohater zwraca się o pomoc do Doktora Strange’a. W głównej roli widzowie ponownie zobaczą Toma Hollanda

plakaty

„Diuna”

Szlachetny ród Atrydów przybywa na Diunę, najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie. Wybucha tam zażarty konflikt o dostęp do cennej, niewystępującej nigdzie indziej substancji, która wyzwala w ludziach ich największy potencjał.

„Dziewczyny z Dubaju”

Emi – młoda ambitna dziewczyna – od lat marzy o karierze w wielkim świecie. Gdy nadarza się okazja, zostaje ekskluzywną damą do towarzystwa, a następnie zaczyna werbować polskie celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki na zaproszenie arabskich szejków.

„Nasze magiczne Encanto”

Animowana opowieść o niezwykłej rodzinie Madrigal mieszkającej w urokliwym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Dzięki magii Encanto każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Jednak kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona może być jej ostatnią nadzieją.

„Nie czas umierać”

Do Jamesa Bonda, który po odejściu z czynnej służby wypoczywa na Jamajce, z prośbą o pomoc zwraca się stary przyjaciel Felix Leiter z CIA. Z rąk porywaczy trzeba uratować uprowadzonego naukowca. Podczas misji agent 007 wpada na ślad tajemniczego przestępcy, który dysponuje nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

plakaty

„Ron usterka”

Historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty, i Rona – jego nowego, chodzącego i mówiącego robota. Wraz z animowanymi bohaterami widzowie udadzą się w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

„Furioza”

Historia policjantki, która próbuje rozbić układ, w którym się wychowała. Opowieść o tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem a przestępczym życiem zgodnym z określonymi zasadami. Film zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny.

„Misiek: ekipa na wakacjach”

Korona Miśka zostaje skradziona i wywieziona do Chin. Misiek, jego rodzina i przyjaciele udają się więc do Azji, gdzie okazuje się, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich atrakcji wesołego miasteczka, a w niesamowitej przygodzie towarzyszyć im będą nowi kumple – chińskie tygrysy.

„Wilk, lew i ja”

Alma po powrocie do krainy swojego dzieciństwa – otoczonego lasem domu położonego na malowniczej wyspie w dzikich ostępach Kanady – natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych: małego wilczka i urocze lwiątko. Dziewczyna zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy uda się ocalić niezwykłą przyjaźń?

Aktualny repertuar dostępny tutaj.W skrócie

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina.
3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D w kinach sieci Cinema 3D w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu).
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta nie obejmuje sal xtreme.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 31.03.2022.
od 14,3 zł
Oferta ważna do: 28.02.2022, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Aleje Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa
ul. 3 Maja 1, 62-800 Kalisz
ul. Dąbrowskiego 5, 72-600 Świnoujście
ul. Al. Konstytucji 3 Maja 12, 64-100 Leszno
ul. Kombatantów 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
ul. Piłsudskiego 19, 67-210 Głogów
ul. Brzeska 21, 21-500 Biała Podlaska
ul. Noworudzka 2, 57-300 Kłodzko
ul. Krakowska 149, 33-100 Tarnów
ul. Powstańców Warszawy 4, 39-300 Mielec

Strona firmowa