Tematyczny, kryty park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet za 59,94 zł na wszystkie atrakcje (zamiast 99,90 zł)

Szczegóły:

  • skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu).
  • bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku.

W całorocznym parku rozrywki Majaland Kownaty na odwiedzających czeka bogaty wybór atrakcji. Zlokalizowane są w zewnętrznej i wewnętrznej strefie, gdzie także odbywają się występy oraz pokazy na żywo.

Strefa zewnętrzna to m.in. drewniany rollercoaster Wilkołak (prędkość ponad 70 km/h), Karuzela Kwiatów (rajd po świecie Pszczółki Mai).

W przypadku niepogody można skorzystać z obszernej strefy wewnętrznej w której znajduje się wewnętrzny rollercaostere, Totem Wikingów czy Wielki Drakkar.

Nowością w Majaland Kownaty jest nowa strefa Wickieland, z dwiema atrakcjami Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana w klimacie wikingów. Dodatkowo, nowa strefa obejmuje również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny.

Razem jest to blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz parku. Pozwala to zorganizować dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.

Mapa parku widoczna tutaj


W skrócie

Magia bajkowego świata Pszczółki Mai i jej przyjaciół w całorocznym parku rozrywki

Groupon ważny do 31.03.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od 1 października 2020.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem parku, a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na bilet w kasie. Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia dostępne na stronie: https://www.majalandkownaty.pl/pl/godziny-otwarcia. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku. W związku z obecną sytuacją podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo gości. Wymagane jest zakrywanie ust i nosa i zachowywanie dystansu społecznego. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.majalandkownaty.pl/pl/bezpieczenstwo-w-majaland-kownaty-wszystkie-informacje.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

99,9 zł od 59,94 zł
Rabat w wysokości: 40%
Oszczędzasz: 39,96 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Kownaty 17, 66-235 Torzym

Strona firmowa