Bilet na roller wodny (od 11 zł) z wejściem na kompleks dmuchańców (od 30 zł) w Miasteczku Rodzinnym (do -38%)

Szczegóły:

  • godziny otwarcia: codziennie od 10 do 21

W cenie groupon (w zależności od opcji):

  • Dostęp do 45 darmowych atrakcji dostępnych w parku

  • Roller wodny - ogromny walec, w którym można rollować po wodzie w basenie. Zakręcone wrażenia i zabawa dla nawet 4 osób jednocześnie.

  • Kompleks Dmuchańców “Dżungla” - To ogromny kompleks dmuchanych atrakcji, do którego wnętrza mogą wejść również rodzice. Za bramą z Małpkami czeka zabawa w świecie dżungli: dwie duże zjeżdżalnie pod Słoniem, skoczne kule po dzikich zwierzętach, ruchomy Tygrys połykający dzieci, oraz zabawa pod palmami na zamku do skakania, w basenie z piłeczkami, miękkiej górce czy przeszkodach. Kompleks stanowi wspaniałe tło do zrobienia zdjęć.

  • Kompleks Dmuchańców “Podwodny Świat” - To ogromny kompleks dmuchanych atrakcji, do którego wnętrza mogą wejść również rodzice. Za bramą z Krabem czeka zabawa w morskim świecie: dwie duże zjeżdżalnie pod Ośmiornicą, skoczne kule po morskich zwierzętach, ruchomy Rekin połykający dzieci, oraz zabawa na zamku do skakania, w basenie z piłeczkami, przeszkodach i ściance wspinaczkowej na rafie koralowej. Kompleks stanowi wspaniałe tło do zrobienia zdjęć.


W skrócie

Pomysł na aktywny wypoczynek z całą rodziną

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana. Groupon należy wymienić na bilet w kasie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny do 31/08/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
16 zł od 11 zł
Rabat w wysokości: 31%
Oszczędzasz: 5 zł
Oferta ważna do: 31.07.2021, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
Ul. Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg

Strona firmowa