Wakacje 2019: bilety do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni od 19,99 zł (do -38%)

Szczegóły:

Wakacje 2019 w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni nie uznają letnich przerw, dlatego w tym roku nauka i zabawa będzie tu możliwa przez 7 dni w tygodniu.

Podczas tegorocznych „Odlotowych Wakacji” odwiedzający będą mogli poznać zakamarki kosmosu, dowiedzieć się dlaczego samoloty latają i czy w przestrzeni kosmicznej jest światło.


Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - piątek: 9-18
  • sobota - niedziela 10-19

Wśród atrakcji:

  • Kierunek Zdrowie – wystawa składa się z czterech stref tematycznych, które łączą to, co najważniejsze dla zachowania zdrowia, dla podejmowania działań je zachowujących i ratujących. Jedną z nich jest strefa Styl życia, której stanowiska w ciekawy i angażujący sposób zachęcą do podejmowania małych, ale niezmiernie ważnych kroków w życiu – od umiarkowanej i częstej aktywności fizycznej po odpowiednie odżywianie się. Z kolei eksponaty połączone tematyką profilaktyki w różny, ale tak samo fascynujący sposób, uwrażliwią młodszych i starszych gości na działania, które mogą podjąć w celu zapobiegania chorobom. Część wystawy została poświęcona emocjom i ich wpływowi na zdrowie. Nie bez znaczenia jest również Strefa pierwszej pomocy, czyli zagadnienie, którego znajomość jest niezwykle ważna już od najmłodszych lat.

  • Hydroświat: konstruując i wprawiając w ruch skomplikowane mechanizmy, goście poznają działanie m.in. śluzy, tamy czy śruby Archimedesa.

  • Niewidoczne siły: interaktywna ekspozycja przybliżająca naturę dźwięku oraz istotę elektryczności i magnetyzmu.

  • Akcja: człowiek: jak funkcjonują zmysły i czy potrafią oszukać człowieka? W tej strefie goście mogą przeprowadzić wirtualną operację i sprawdzić, jak będą wyglądać za 30 lat.

  • Drzewo życia: m.in. możliwość doświadczenia trzęsienia ziemi oraz przekonania się, w jaki sposób widzą zwierzęta.


W skrócie

Jedno z pierwszych w Polsce centrów nauki, które łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu

Groupon ważny codziennie od 08.07.2019 do 31.08.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i w dniu wizyty wymień go na bilet w kasie. Brak możliwości rezerwacji. Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zastrzega sobie prawo do obsługi ograniczonej ilości osób w ciągu dnia. Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy. Kasy Centrum Nauki Experyment są zamykane na godzinę przed zamknięciem wystawy.
Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom powyżej 2 lat, młodzieży uczącej się do 18 lat, studentom do 26 lat, doktorantom do 35 lat, nauczycielom, emerytom i rencistom, osobom z niepełnosprawnością (należy okazać ważny dokument uprawniający do zniżki).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

32 zł od 19,99 zł
Rabat w wysokości: 38%
Oszczędzasz: 12,01 zł
Oferta ważna do: 27.08.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Strona firmowa